Baht Oyunu son bölüm full izle: Baht Oyunu 10. bölüm izle tek parça!

Baht Oyunu son bölüm full izle: Baht Oyunu 10. bölüm izle tek parça!

Baht Oyunu son bölüm full izle: Baht Oyunu 10. bölüm izle tek parça!

Baht Oyunu dizisinin 10. bölümü izleyiciyle buluştu. Kıskançlık krizlerine giren Ada sonunda Bora'nın hiç beklenmedik hamlesiyle karşılaşıyor. Peki ama Baht Oyunu 10. bölüm full nasıl izlenir? İşte Baht Oyunu Kanal D son bölüm full, tek parça izleme bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ekranların sevilen yaz dizileri arasında yer alan Baht Oyunu dizisi dün akşam 10. bölümüyle ekrana geldi. Kanal D'nin reytinglerde izlenme rekoru kıran dizisi Baht Oyunu 10. bölümde Ada, Ada ve Bora arasında kıskançlık krizi başlıyor. Ada, Meltem'i duştan çıktığını görünce Bora'ya öfkeleniyor. Bora da Ada'nın kıskançlığına seviniyor. Ada ve Bora arasında aşk kıvılcımları alevleniyor. İşte Baht Oyunu 10.bölüm özeti ve 10.bölüm izleme detayları..

BAHT OYUNU 10.BÖLÜM ÖZETİ

Ada, Bora’nın evinde Meltem’i bornozla görünce çılgına döner. Bora’yı kıskandığını kendine bile itiraf edemeyen Ada ile Meltem arasında amansız bir yarış başlar. Bora iki kadın arasındaki savaşın ortasında kalır. Ada, Meltem’i yıldırmak için kurduğu plana Tuğçe’yi dahil eder. Ada’nın planı işler ve ikili Meltem’i şirketten uzak tutmanın bir yolunu bulur. Ada ve Tuğçe’nin çabaları Rüzgar’ın da dikkatinden kaçmaz. Rüzgar, Tuğçe’nin Meltem’e öfkesinin sebebini sorgulamaya başlar. Ada, Meltem’e dair iz sürerken yanı başında Bora’yı bulur. Bora, Meltem konusundaki şüphelerini gidermek için Ada’yla birlikte hareket eder. Ada, Meltem’in foyasını ortaya çıkaracak deliller bulur ve delilleri Bora ile paylaşır. Sonunda Bora’yı ikna etmeyi başardığını düşünürken işlerin daha da karışacağından habersizdir.

BAHT OYUNU 10. BÖLÜM İZLE KANAL D

BAHT OYUNU 11.BÖLÜM FRAGMANI İZLE