magazin haberleri

Banu Alkan hayatını film yapacak

Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan, önceki gece Etiler’de bir mekanda objektiflere takıldı. Bülent Ersoy'a yanıt veren oyuncunun, Hülya Avşar yorumu da şaşırttı.Beyoğlu’nda bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Banu Alkan'ın keyifli olduğu görüldü. 61 yaşındaki oyuncu, ıkışta basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Alkan, Bir dönem ‘Dünya Güzellerim’ adlı programda birlikte kamera karşısına geçtiği Bülent Ersoy ile ıstakoz polemiği yaşamıştı. Ersoy’un “Vieatnam’da ıstakozu benden öğrendi. Her gün ısmarlıyordum ona. Istakozcu oldu” sözlerine Afrodit, “Çok doğru, çok haklı” karşılığını verdi.

Şov programıyla televizyonlara döneceğini dile getiren oyuncu, “Banu Alkan ile dünya şov geliyor. Afrodit şov” dedi.

Dizi teklifleri aldığını belirten Banu Alkan, “Ben dizi yapmıyorum, hep teklif var. Genç kızlığımı yaşayamadım film çekmekten” dedi.
Banu Alkan, kendi hayatını anlatan film çekeceğini söylerken yönetmenliğini de kendisinin yapacağını açıkladı: Sinema filmim geliyor. Kendi hayatımı film yapacağım. Yönetmenliğini de ben yapacağım.

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın, “Türkiye’nin en güzel kadını benim” açıklaması hakkında ise ünlü oyuncu, “Hülya Avşar’a bir şey öğretemedim, Banu Alkan’dan sonra gelir” ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS