magazin haberleri

Banu Alkan yaşını o açıklayan o ismi mahkemeye veriyor

Banu Alkan, yaşını açıklayan Onur Akay'a dava açıyor.Twitter'da Onur Akay'a tepki gösteren ünlü oyuncu Banu Alkan, "Felaket Tellalı mısın Onur Akay mısın nesin? Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun? Seninle mahkemede görüşeceğiz." açıklamasını yaptı.
Herkesten sır gibi sakladığı yaşını ortaya çıkardığı için Afrodit'i çok sinirlendiren Onur Akay, "Dünya Güzellerim isimli programda Bülent Ersoy, Banu Alkan'ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan'la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan'dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor." ifadelerini kullanmıştı.
Geçtiğimiz sene Bülent Ersoy'un erkeklik dönemine ait fotoğraflarını Facebook adresinden paylaştığı için, Ersoy tarafından Onur Akay'a 50 bin TL'lik tazminat davası açılmıştı. Ayrıca geçtiğimiz aylarda Onur Akay'ın Twitter hesabından, 80'li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan Devran Çağlar'ın, Almanya'da hayatını kaybettiği de duyurulmuştu. Akay, hesabının hacklendiğini söylese de, Devran Çağlar bu açıklamaya inanmamış ve Akay'ı mahkemeye vereceğini, Kanal D'nin magazin programında açıklamıştı.
Bülent Ersoy'un ilk duruşması, geçtiğimiz günlerde İstanbul 22. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü ve hakim ilk duruşmada dosya içeriğine girmeden görevsizlik kararı verdi. Ersoy'la Akay'ın mahkemesi Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne sevk edilerek, orada yeniden görülmeye başlanacak. Onur Akay'ın Çağlar'la olan mahkemesi ile ilgili ise, henüz bir gelişme yaşanmadı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS