magazin

Banu Alkan’dan kızdıran yorum! ‘Bana mahalle ağzıyla konuşma! O aklınla...’

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar’ın dün yayınlanan bölümüne konuk Banu Alkan konuk oldu.Katıldığı programda ışıktan rahatsız olduğu için sık sık yer değiştirme talebinde bulunan Banu Alkan, Lerzan Mutlu’nun ‘Işık her yerde aynı’ yanıtına sinirlendi. Banu Alkan, Mutlu’ya ‘Lerzancığım senin ağzın Türkiye çapında laf yapıyor olabilir ama ben dünya çapındayım. Sen benimle baş edemezsin. Senin güzelliğin benimkinin yanından geçmez” sözleriyle tepki gösterdi.
Lerzan Mutlu, Banu Alkan ile yaşadığı gerginliği bugünkü canlı yayında anlattı.
Mutlu; “Banu Hanım gelirken ‘Hoş geldiniz starım’ dedim; bana ‘mahalle ağzıyla konuşma’ diye karşılık verdi. Banu Hanım, Şule’ye döndü. Aytuğ ve ben sanki dışlanmışız gibi kaldık burada. Bu olacak şey mi? Sen bir programa geliyorsun ve sunucunun yüzüne bakmıyorsun” dedi.
Lerzan Mutlu’nun açıklamalarından sonra programa telefonla bağlanan Banu Alkan kendini savundu:
“Ben Türkiye’de 30 yıldır zirvedeyim. Arkamı dönüp oturmam farkında olmadan yaptığım bir şey. Ayrıca bakmak zorunda da değilim. Seyirciye olan saygımdan dolayı ışık aradım. Siz de gerçekten çok olgun karşıladınız.
Geçmişten Lerzan Mutlu’ya olan bir kırgınlığım var. Şule’nin bende ayrı bir yeri var. Banu Alkan 30 yıldır zirvedeyse, bu kadın gerçekten çok akıllı demektir. Ben sadece ömrün çok kısa olduğunu, hiç kimseyi kırmak istemediğimi söylüyorum. Seyirci sizi de biliyor beni de biliyor.”
Banu Alkan Lerzan Mutlu’ya geçmişte olan kırgınlığını şöyle anlattı:
Ben yıllar önce Murat Taşdemir ile bir programdaydım. Bir gün baktım Murat’ı habersiz Seda Sayn programa almış Duydum çok sinirlendim. Haberim olmadan 13 yıllık kocamı programa almışlar. O arada Lerzan başka kanalda program yapıyordu o da beni çağırdı. Daha sonra Seda Sayan sana 100.00 dolar vereceğim bana gel’ dedi. Ben dedim beni kimse satın alamaz dedim. Sonra Seda Sayan ile mahkemelik oldum. Ve Lerzan’ı tercih ettim. Ve o zaman Lerzan bana o aklıyla…. deyince Lerzan Mutlu, Banu Alkan’a o aklıyla derken lafını siz bana söyleyemezsiniz dedi.
Lerzan Mutlu yaptığı açıklamada; ‘Karşı taraf Murat Taşdemir’i biz de o dönem Banu Alkan’ı almıştık. Bunun üzerine karşı taraf mahkeme açtı. Ben o dönemde o programın sunucusuydum. Herkes para kazanıyordu. Banu hanım program mahkeme programıyla bu hale gelince babamın ortağı olan avukata işi devrettim. Ve o davayı kazandık. Banu hanımın kızdığı şuydu herhalde. Ben o dönemde sadece sunucuydum. Ben kimin ne konuşacağına karar veremem. Benim savunmamdan dolayı niye onların arkasında durmadım diye bir küslük olmuş olabilir’ dedi.
O aklıyla kısmı Türkiye’de en son söylenecek kişi benim. Aklımı ağzına alacak son kişi de sizsiniz’ dedi.

Bunu üzerine Banu Alkan siz şu an terbiyesizleştiniz. Sizin aklınız yetebilir mi bana diyerek gerginliği tırmandırdı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS