magazin haberleri

Baraj Nazım kimdir, kaç yaşında? Feyyaz Duman nereli, hangi dizilerde oynadı?

Baraj Nazım kimdir, kaç yaşında? Feyyaz Duman nereli, hangi dizilerde oynadı?

Baraj dizisi FOX TV'de her salı yayınlanıyor. Baraj dizisinin oyuncuları arasında Feyyaz Duman araştırılıyor. Baraj dizisinde Nazım karakterine hayat veren Feyyaz Duman'ın 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığını biliniyor. İşte Baraj Nazım kimdir sorusunun yanıtı. Feyyaz Duman kimdir, kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde oynadı, instagram adresi ne?

FOX TV'de yayınlanan Baraj dizisinde Nazım karakteri merak ediliyor. 40-45 yaşlarında olan Nazım karakterini canlandıran Feyyaz Duman'dır. Mardin'de doğan Feyyaz Duman 39 yaşındadır. Mizacı sert olan Nazım disiplinli ve içine kapanık birisidr. Feyyaz Duman daha önce FOX'un Kadın dizisinde rol almıştı. Peki ama Baraj dizisinin Nazım'ı Feyyaz Duman kimdir?

Baraj Nazım kimdir?

Baraj dizisinde Nazım 40-45 yaşları arasında, sert bir mizaca sahip, saçları ve sakallarına hafif beyazlıklar düşmüş olgun biridir. Bir baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışmaktadır. Disiplinli, tavizsiz, içine kapanık birisidir. Az konuşur. Geçmişi hakkında kimse bir şey bilmemektedir. Sert ve içine kapanık dünyasına yolda bulduğu ve yaralarını iyileştirdiği bir yavru köpek yoldaş olmuştur. Ama kendini en iyi hissettiği zamanlar bir arkadaşlık sitesinden yazıştığı Nehir ile geçirdiği zamanlardır. Duygudaşlık kurduğu bu kadının fotoğrafını göndermesiyle içinden çıkılması zor bir duruma girer. Kendi fotoğrafını göndermeye cesaret edemez ve baraj inşaatında sürgüne gönderilen, hiçbir şekilde anlaşamadığı sorumsuz, yakışıklı genç Tarık’ın fotoğrafını gönderir.
Nehir’in baraja gelmesiyle; iyi ile kötünün, doğru ile yanlışın birbirine gireceği ruhsal gerilimler ve gelgitler yaşamaya başlayacak, aşkı için her şeyi göze alabilecek tehlikeli bir aşığa dönüşecektir.

Feyyaz Duman kimdir?

Baraj dizisinde Nazım'ı canlandıran Feyyaz Duman, 1982 yılında Mardin'de doğmuştur. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü'nde tamamladıktan sonra New York'ta oyunculuk eğitimi almıştır. New York’ta 5 yıl kaldıktan sonra Türkiye’ye döndü. Annemin Şarkısı adlı filmle 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Ayrıca Feyyaz Duman Antalya Film Festivali’ne iki film ile katılan tek erkek oyuncudur.

2016 yılında rol aldığı İçerde dizisi ile ilk kez televizyon ekranlarında yer alan Feyyaz Duman son olarak Fox Tv'de yayınlanan; kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün gibi isimlerin yer aldığı Kadın dizisinde Arif karakterini canlandırmıştı.. Feyyaz Duman 1.75 metre boyunda ve 65 kilodur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS