magazin haberleri

Baraj Zerrin kimdir? Sumru Yavrucuk kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Baraj Zerrin kimdir? Sumru Yavrucuk kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Baraj dizisinde Zerrin karakterine hayat veren usta oyuncu Sumru Yavrucuk hakkında bilgiler araştırılıyor. Sumru Yavrucuk Baraj dizisinde hayatını dolandırıcılık yaparak geçindiren orta yaş üstü, zeki, çekici bir kadın rolünü üstleniyor. Peki ama Baraj'ın Zerrin'i Sumru Yavrucuk kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, boy kilo ve instagram bilgileri nedir?

Baraj dizisinde Zerrin Karakterini Sumru Yavrucuk canlandırıyor. Baraj dizisinin izleyicileri Zerrin karakterinin kim olduğunu araştırıyor. Baraj dizisinin Zerrin'i hakkında bilgiler haberimizde.

Baraj Zerrin kimdir?

Zerrin; orta yaş üstü, son derece çekici, karizmatik ve zeki bir kadındır. Hayatını dolandırıcılık yaparak geçirmektedir. Sürekli amacına ve hedefine göre değişen ekip arkadaşları vardır ama sadece Nehir onun vazgeçilmezidir. Ona karşı bir anne içgüdüsü ile hareket etmektedir. Kendisi için hem iyi bir ortak hem de bir yoldaştır. Genç yaşta bir evlilik yapmış ama sevdiği adam tarafından hamile haliyle terk edilmiştir. Bu yüzden kimseye karşı bir bağlılık ya da aidiyet hissetmez. Hayata karşı tek başınadır. Güçlü ve karalı bir yapıya sahiptir. Duygusallıktan çok hoşlanmaz. Gerçekçi ve net düşünür. Nehir’in işi ve kendisini bırakma kararı onun için yıkımdır. Ne yapıp edip Nehir’i geriye döndürecektir.

Sumru Yavrucuk kimdir?

Baraj dizisinde Zerrin karakterini sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu, yönetmen Sumru Yavrucuk canlandırıyor. Sumru Yavrucuk 1961 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1977 yılında İstanbul Belediye Konservatuvarı'na kayıt olan Yavrucuk, şan ve tiyatro bölümlerinde eğitim aldı, ardından 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü'ne geçiş yaptı. 1982 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları'nın kadrosuna geçen Sumru Yavrucuk, halen Devlet Tiyatroları'nın oyuncuları arasında yer almaktadır.

1988 tarihide rol aldığı Önce Canan adlı yerli dizi ile tv sektöründe de boy gösteren Yavrucuk'un sinema ile tanışması ise, 1990 tarihli Yorum Yok adlı filme gerçekleşmiştir. Yavrucuk'un 1992 yılında rol aldığı iki film, Çıplak ve Seni Seviyorum Rosa ise, en fazla ses getiren filmleri oldu ve de Seni Seviyorum Rosa başarılı oyuncuya 1991 yılında Altın Portakal, 1992 yılında ise Altın Koza ödüllerini getirdi.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS