magazin haberleri

Begüm Kütük: 10 yıl sonra balayı gibi oldu!

Koronavirüs nedeniyle eşi Erdil Yaşaroğlu ile evden çıkmayan Begüm Kütük, bu süreci nasıl geçirdiklerinden bahsetti.Begüm Kütük, tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinin eşi Erdil Yaşaroğlu ile kendilerine 10 yıl aradan sonra balayı gibi geldiğini söyledi.

Evlerinde zamanı yararlı geçirdiklerini anlatan oyuncu, "İlk defa çok uzun zaman sonra üç ay baş başa eve kapanma şansımız oldu. Birbirimizi özlemişiz. Okumak istediğimiz kitapları okuduk, istediğimiz filmleri izledik. Birlikte ürettiğimiz şeyler oldu. Söylemekten imtina ediyorum herkes sıkılmış ama bizim için 10 yıl sonra yine bir balayı gibi olmuş oldu" diye konuştu.

Kütük, ayrıca bu süreçte ihtiyacı olan sağlık çalışanları için siperlikler üretmeleriyle ilgili bir yorum üzerine, şu sözleri söyledi:

"Vicdanen rahat ettik. Sosyal medya üzerinden her şehre ulaşan ekipmanlar oldu. İhtiyaç sahipleri bana fotoğraf yollayınca, ömür boyu hatırlayacağımız bir tecrübe yaşadık. Kalbimiz mutlu ayrılıyoruz bir süreçten..."

Yaşaroğlu çifti, karantina günlerinde; koruma ekipmanı ihtiyacı duyan sağlık çalışanları için evlerindeki 3 boyutlu yazıcıyla siperlik üretti.(Milliyet)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS