Belgin Doruk'un oğlu Aydın Birsel kimdir, neden öldü? Belgin Doruk'un oğlu ölü bulundu!

A A

14.12.2021 - 13:24 Son Güncelleme:

Belgin Dorukun oğlu Aydın Birsel evinin önünde ölü bulundu. Bu gelişme sonrasında Belgin Doruk ve oğlu Aydın Birsel’in hayatıyla ilgili detaylar merak edildi. Peki, Belgin Doruk'un oğlu Aydın Birsel kimdir, neden öldü? İşte detaylar..

Belgin Doruk'un oğlu Aydın Birsel kimdir, neden öldü? Belgin Doruk'un oğlu ölü bulundu!

Yeşilçam'ın küçük hanımefendisi Belgin Doruk’un oğlu ölü bulundu. Bu sabah sitenin önünde düşen Birsel'in sağlık ekiplerinin hastaneye gitme talebini reddettiğini, daha sonra evinin kapısının önünde fenalaşıp yere yığıldığı öğrenildi.

BELGİN DORUK'UN OĞLU AYDIN BİRSEL NEDEN ÖLDÜ?

Bursa'da sinema oyuncusu Belgin Doruk ile yönetmen ve senarist Özdemir Birsel'in oğlu Aydın Birsel (54), evinin kapısının önünde ölü bulundu. Olay, saat 09.00 sıralarında Nilüfer ilçesi, Görükle Dumlupınar Mahallesi’ndeki bir sitede meydana geldi. Sabah saatlerinde sitenin önünde düşüp ağzından ve burnundan yaralanan Aydın Birsel, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, Birsel'e müdahale etti. Burnuna tampon yapan sağlıkçıların hastaneye gitme talebini reddeden Aydın Birsel, daha sonra Mudanya'ya gitmek için taksi çağırdı.

Taksiye bineceği sırada burnu tekrar kanayan Birsel, sürücüye yüzünü yıkayıp geleceğini belirterek evine çıktı. Dairesinin önüne gelen Birsel, kapının önünde fenalaşıp yere yığıldı. Birsel'i yerde kanlar içinde yatarken gören apartmandakiler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, Aydın Birsel'in hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

AYDIN BİRSEL KİMDİR? 

1950'ler ve 1960'ların önde gelen Türk sinema yıldızlarından Belgin Doruk ve senarist Özdemir Birsel'in oğlu Aydın Birsel, 1967 yılında dünyaya geldi. Belgin Doruk’un 2’nci evliliğinden plan Aydın Birsel’in Gül isminde bir ablası var. Bursa'da bir siteye taşınan Aydın Birsel, gözlerden uzak bir hayat sürüyordu. Aydın Birsel, 2013 yılında Belgin Doruk'u anma etkinliğinde, Türkan Şoray'ın elinden plaket almıştı. 28 Haziran 1936'da dünyaya gelen Belgin Doruk ise 26 Mart 1995'te yaşamını yitirmişti.