magazin haberleri

Bengü muhabirlerin sorularını yanıtladı

2018 yılında iş insanı Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren ve ikinci bebeğine kavuşmak için gün sayan şarkıcı Bengü (42), önceki gün Nişantaşı'nda tatil alışverişi yaparken objektiflere takıldı.Muhabirlerle konuşan ve tatil öncesi alışveriş yapmaya çıktığını söyleyen şarkıcı Bengü, "Çarşamba günü tatile çıkıyoruz. Hem kendime hem de Zeynep'e bir şeyler almaya çıktım. Önce bir anneanne dede ziyareti sonda da mavi tur yapacağız" dedi.

İkinci bebeğine beş aylık hamile olan Bengü, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olmuştu. Hamile olduğu için konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, "Üç aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben beş aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim..."

"İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben, ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorum da izin verdi. Aşı olmayı, aşı yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronavirüse yakalanmayı daha riskli buluyorum" şeklinde konuştu. Pandemi nedeniyle sahnelerden uzak kalan Bengü, temmuz ayında iki düğünde sahne alacağını açıkladı: Temmuz ayında iki tane düğünde sahneye çıkacağım. Ağustos ayında da konserler başlıyor...

"Herhalde ekim ayına kadar çalışacağım. Çünkü hamileliği bir hastalık gibi görmüyorum. İlk hamileliğimde de doğuma kadar çalışmıştım."

Bengü, ikinci bebeklerine eşinin ismi Selim'i koyacaklarını söyledi. Bengü, "Toplamda kaç çocuk sahibi olmayı istiyorsunuz?" sorusuna, "Babamıza kalsa 4-5 tane olacak ama bende o yok, yaş sınırını aşıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız bir erkek yeter. Babasını çok seviyorum, oğlunu da çok seveceğim" yanıtını verdi.

Öte yandan güzel şarkıcı, geçtiğimiz günlerde aşı olduğu anları ve hamilelikte aşı olmakla ilgi edindiği bilgileri, "Oğluma ve bana şifa olsun" notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS