magazin haberleri

Berfu Yenenler: Göbeğim çıktı, inanamıyorum

İkinci kez anne olmak için gün sayan Berfu Yenenler, belirginleşen karnı ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı. Yenenler, gönderisine "Göbeğim çıktı, inanamıyorum. Kuzey'de 22. haftada yok gibiydi neredeyse. Şu an 16. hafta ve 'Merhaba, ben buradayım' diyen bir göbeğim var" notunu düştü.2019 yılında nikah masasına oturan ve aynı sene oğulları Kuzey'i kucaklarına alan Eser Yenenler-Berfu Yenenler çifti, ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor.

Geçtiğimiz günlerde yine erkek bebek beklediklerini duyuran ikiliden Berfu Yenenler, belirginleşen karnı ile poz verdi.

25 yaşındaki Yenenler, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderisine şu notu düştü; "Fotoğrafın adını '2 emmi' koyuyorum. Bu arada göbeğim çıktı ya, inanamıyorum. Kuzey'de 22. haftada hala yok gibiydi neredeyse. Şu an 16. hafta ve 'Merhaba, ben buradayım' diyen bir göbeğim var. İkinci hamileliklerde hep böyle oluyormuş sanırım" Takipçileri Yenenler'in paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Berfu Yenenler, YouTube kanalında düğünüyle ilgili bilinmeyenleri anlatmış ve uzun süre gündemde kalmıştı. Yenenler, şu ifadeleri kullanmıştı; "İkimizin de istediği tek şey, sade bir olay olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyle olmuyor. Eser, ailesiyle birlikte beni istemeye geldi. Babam birden Manas destanını okumaya başladı. Abartısız 15 dakika falan konuştu. Ev isteme ortamından ziyade, konferans salonuna dönüştü. Düğünü 3 ay sonra yapma kararı aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Eser de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos'taydı ve birini seçtik. Tembellikten organizasyon şirketi bile aramadık"

"3 ay boyunca bir daha asla düğün yerine gitmedik. Gelinlik için ise sadece 1 kez gittim. Annemler benden 58 kat daha paniklerdi. Gelinlik asla istediğim gibi olmadı. Kötü bir gelinlik diyemeyeceğim ama berbat diyebilirim. Ben sadece düğün yerinde bir atlıkarınca olsun istedim. Tek istediğim şey buydu! Nasıl bir piyasa varsa adam bizden acayip bir fiyat istedi. Neyse ki ikna ettik. Düğüne 2 gün kala adamı aradık ve asla ulaşamadık. Eser'i engellemiş. Bu isteğim de çöp oldu"

"Nikah memurumuz nikaha gelmedi. Asıl korkunç olan oydu. Uzun bir yerden yürüdük, nikahın kıyılacağı yere geldik adam yok. Herkes bize bakıyor, biz herkese bakıyoruz. Sonra memur geldi, ufak şakalar falan filan..."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS