magazin haberleri

Berfu Yenenler o yoruma tepki gösterdi

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Eser Yenenler'in (36) eşi Berfu Yenenler (26), bir takipçisinden gelen "Ne kadar meraklısınız karın göstermeye, ayıp valla" yorumuna tepki gösterdi.Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i aynı sene ekim ayında kucaklarına almıştı.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olacağını duyuran ve oğluna 'Mete' ismini vereceğini açıklayan Yenenler, bir takipçisinin "Ne kadar meraklısınız karın göstermeye, ayıp valla" yorumuna yanıt verdi.

"Ayıp" diyen takipçisine sinirlenen Berfu Yenenler, "Niye içinde kendi çocuğumu taşıdığım karnım ayıp oluyor, çok pardon?" ifadelerini kullandı.

Berfu Yenenler sosyal medya hesabından açıklamayı yaptı: 

"Vücudumun bir parçasının gözükmesi neden ayıp olsun? O parçanın içinde çocuğumu taşıyorsam neden vücudumla gurur duymayayım, neden göstermeyeyim, neden sevmeyeyim? Bunlar nasıl akıllar, nasıl fikirler arkadaşlar? Canım karnım, canım vücudum. Bunları yaşayabildiğim için çok teşekkür ederim, çok şükür."
Berfu Yenenler, bebeğinin ultrason görüntüsünü, "Ben seni klonlamayı nasıl başarıyorum kocacığım?" ifadeleriyle paylaşmıştı.

Hamileliğinde 29'uncu haftaya giren Yenenler, geçtiğimiz günlerde duygularını şu sözlerle dile getirmişti:"Biraz hamilelik güncellemesi yapayım. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak daha yoğun bir dönem oluyor...Geçen gün iki senedir deniz kokusu alamadım diye ağladım. Toplam beş kilo alındı. Mete Emmi'nin tekmeleri dışarıdan da belli olmaya başladı. Bir büyük marul büyüklüğündeymiş kendisi."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS