magazin haberleri

Berfu Yenenler'in fit hali ağızları açık bıraktı

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, Türkiye güzeli Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey'i de kucaklarına alan Eser-Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Doğumdan kısa bir süre sonra sosyal medyaya geri dönen Berfu, bir kez daha fit halleriyle gündeme bomba gibi düştü. Geçen hafta doğum yapan Berfu Yenenler, son yaptığı paylaşımla eski haline döndüğünü gözler önüne serdi. Doğum kilolarından hızla kurtulan Yenenler'in göbeksiz halleri takipçilerini bir hayli şaşırttı... Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, mutlu evlilikleriyle sanat dünyasının gözde çiftleri arasında yer alıyor, eğlenceli paylaşımlarıyla takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor.

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, Türkiye güzeli Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey'i de kucaklarına alan Eser-Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Eser Yenenler, paylaştığı bu fotoğrafa; 'Arayan soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz' notunu düşmüştü. İkinci kez annelik sevinci yaşayan Berfu Yenenler ise; ' Mete Yenenler 25.03.2021-13.12' mesajını paylaşmıştı.

Anne Berfu Yenenler de sosyal medya hesabından minik oğlunun fotoğrafını paylaşmış ve altına "Evde artık 3 Eser olacak ♥️ Orijinal Eser, Kıvırcık Emmi Eser, Küçük Emmi Eser" notunu düşmüştü.

Mete bebeğin babasına benzerliği sosyal medyada günlerce konuşulurken, Berfu Yenenler son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı.

Henüz bir hafta önce ikinci kez anne olan Yenenler, kısa sürede eski haline geri döndü. Geçen hafta doğum yapan Berfu Yenenler'in doğum kilolarından hızla kurtulduğunu görenler gözlerine inanamadı.

Berfu Yenenler'in göbeksiz ve fit halleri takipçilerinden büyük ilgi gördü. Öte yandan Berfu ile Eser Yenenler çiftinin bebekleri 53 santim, 3.715 gram olarak dünyaya geldi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS