Bergüzar Korel karnıyla ilk kez poz verdi

Bergüzar Korel karnıyla ilk kez poz verdi

Bergüzar Korel karnıyla ilk kez poz verdi

Şimdilerde üçüncü kez bebek heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, sezonu Bodrum'da açtı. Bu kez bir kızı olacak olan güzel oyuncu, tatilde belirginleşen karnıyla ilk kez poz verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Üçüncü bebeğine hamile olan ve bu kez kız annesi olmaya hazırlanan Bergüzar Korel'den hamile pozu geldi. Korel, karnı burnunda fotoğrafını "Rüya" notu ile paylaştı. Ünlü oyuncu, duygusal bir de yazı kaleme aldı.

"Çok uzun cümleler yazabilirim bu yaza dair. Hayallerime dair. Hayatımdaki hiçbir mutluluğun kolay gelmediğine ama hep doğru zamanda, doğru şekilde geldiğine dair... Fakat zaman geçtikçe daha az konuşup, daha çok minnet ediyormuş insan...

Kimsenin değil, sadece kendisinin bilmesi yeterli oluyormuş. Şuan bu satırları okuyup, içinde fırtınalar kopan arkadaşım, bil ki fırtına dinecek, güneş yine yüzünü gösterecek. Benden sana söz!"

2009 yılında Halit Ergenç ile dünyaevine giren, bu evlilikten Ali ve Han adında iki oğlu olan 38 yaşındaki Bergüzar Korel, birkaç ay sonra dünyaya gelecek olan kızına Leyla adını verecek.