magazin haberleri

Berk Oktay, 'Merve Şarapçıoğlu' sorusuna sinirlendi

Berk Oktay, önceki akşam Sultanahmet'teki Balıkçı Sabahattin'de dört erkek arkadaşıyla 38'inci yaş gününü kutladı. Oktay, eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile ilgili soruya Sorma onu, gerek yok" yanıtını verdi.Oyuncu Berk Oktay, Merve Şarapçıoğlu ile sancılı bir boşanma süreci yaşadıktan sonra meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy'la aşk yaşamaya başladı.

Üç arkadaşıyla doğum gününü kutlayan Oktay, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Mekandan gece yarısı çıkan oyuncu, "Yıldız güzel bir paylaşım yaptı sağ olsun, biz beraber kutladık doğum günümü. Şimdi de arkadaşlarımla kutladık" dedi.

Oktay, "Merve Hanım sizi aradı mı?" sorusu üzerine, "Sorma onu, gerek yok" diyerek sinirlendi.

Geçtiğimiz şubat ayımda avukat Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan oyuncu Berk Oktay, aradığı aşkı birkaç ay önce meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy'da bulmuştu. Ünlü çift, paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan yeni fotoğraflarını yayınladı.

38 yaşına basan Berk Oktay'ın doğum gününü bu kareyle kutlayan Atiksoy, romantik notuyla dikkat çekti.

34 yaşındaki Atiksoy, paylaşımında, "Merhaba en sevgili! Eve hoş geldin... Biliyorum çok uzun sürdü. Yüzyıl gibi... Biraz yanmamız gerekti ve biraz incinmemiz... Belki biraz eş zamanlı da olsa, ayrı büyümemiz ve ders almamız başka hayatların içinden geçerken. Kıvrıla kıvrıla ve kıvranarak içinden geçtiğimiz yangınların, depremlerin... Aslında hepsinin bizi bir araya getirmek için düzenlenmiş bir oyun olduğunu görebiliyor musun? Tanrı’nın eli...

İlahi plan ne muhteşem çalıştı bizim için. Bunu hissettin mi? Dünya’nın en tepesine çıkmış gibiyim ya da kutuplardan Dünya’ya bakar gibi. Sadece sevgiyi görüyorum" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS