magazin haberleri

"Berrak'ın da cildi gayet güzel"

Sunucu Burcu Esmersoy ile şef Danilo Zanna, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde İstMarina Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği 'Kadınlar Ne Söyler? Erkekler Ne Anlar' söyleşisine konuk oldu.Yaklaşık iki saat süren söyleşide bir birinden keyifli anlar yaşanırken izlemeye gelen seyirciler adeta gülme krizine girdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel söyleşide bir araya gelen ikiliden Esmersoy," Biz eşitlik peşinde koşuyoruz ve eşitlik için savaşıyoruz.

Bu savaşı biz kazanırsak artık kadınların önünde kimse duramaz. Biz çok iyi eşiz, çok iyi iş kadınıyız ve çok iyi anneyiz" ifadelerinde bulundu.

Sunucu, "Birlikte çok uyumlusunuz sizi televizyon ekranlarında da görmek isteriz?'" sorusuna, "Danilo benim için partner olarak birinci sırada zaten.

Birlikte daha önce radyo programı yaptık zaten. Ama belki ben de MasterChef sunucusu olabilirim. Ama Acun Ilıcalı da isterse Danilo ile teke tek program yapabiliriz" yanıtını verdi.

Esmersoy, Allan Hakko ile iligli aşk sorularını yanıtsız bıraktı. Sunucu, "Bu sorulara cevap vermiyorum artık" dedi.

Tüzünataç'ın güzellik merkezine gidip, "Burcu'ya ne yapıyorsanız banada aynısını yapın" dediği hakkındaki çıkan haberlere, "O çok eski bir olay diye hatırlıyorum. Kendisinin espiri olarak söylediğini düşünüyorum. Onun da cildi gayet güzel" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS