magazin

Bir döneme damgasını vurmuştu! Amerika'ya yerleşiyor

  1. Magazin
Bir döneme damgasını vurmuştu! Amerika'ya yerleşiyor

Bir dönem pop müziğe damga vuran şarkılar yapan Demet Sağıroğlu'nun 3 yıldır New York'ta yaşadığı ortaya çıktı. Şarkıcı, yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından Amerika'ya yerleşme kararı aldığını söyledi.Türk pop müziğinin sevilen ismi Demet Sağıroğlu uzun süre sonra görüntülendi.
Uzun süredir gözlerden uzak olan pop müziğin sevilen seslerinden Demet Sağıroğlu, Nişantaşı'nda ortaya çıktı.
Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen şarkıcı, 3 yıl önce Amerika'ya yerleştiğini açıkladı.
Demet Sağıroğlu, ''3 yıldır New York''ta yaşıyorum. Orada da yaşam zor ama mutluyum. Kız kardeşim orada yaşıyordu, şimdi ona da destek oluyorum'' dedi.
Demet Sağıroğlu, yaşadığı kırgınlıkların ardından Türkiye'den ayrılma kararı aldığını söyledi.
Demet Sağıroğlu, ''Zaman zaman Türkiye'ye kırgınlıklarım oldu, ondan gittiğimi söyleyebilirim. Müzik sektörüne de kırgınlığım var. Sessizce gittim, yılın belli dönemleri sessizce geliyorum. Konserler için de geldiğim oluyor'' diye konuştu.
Müzik dünyasında yapılan işleri beğenmediğini anlatan Demet Sağıroğlu, ''İyi şarkılar, iyi sanatçılar da var ama geneli kötü. Türk müziği çok bozuldu'' ifadelerini kullandı.
Demet Sağıroğlu, Türkiye ve ABD arasındaki vize restleşmesinin ise kendisini etkilemediğini söyledi: Ben Amerikan vizemi çok önceden almıştım, bu seyahat kısıtlamasından zarar görmedim.
10 / 10
Bir döneme damgasını vurmuştu! Amerika'ya yerleşiyor
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS