hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları! Bir Küçük Eylül Meselesi nerede çekildi? Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları kimdir?

  Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları Bir Küçük Eylül Meselesi nerede çekildi Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları kimdir
  expand

  NOW TV'de yayınlanan Bir Küçük Eylül Meselesi filminin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekim yeri de araştırılıyor. İşte Bir Küçük Eylül Meselesi filmi hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir Küçük Eylül Meselesi filminin konusu; Her şeyin yolunda gittiği bir hayata sahip olan Eylül, talihsiz bir olay sonrasında yaşamının son bir ayını unutur. Çevresindeki herkes, tüm arkadaşları ve ailesi ona hiçbir sorun olmadığını söylemesine rağmen Eylül bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. Tamamen bilinçsizce, sadece içgüdülerini dinleyerek Bozcaada’ya gider ve orada tesadüf eseri hiç tanımadığı tuhaf bir adamla karşılaşır. Bu gizemli yabancı ise kendinden emin bir şekilde Eylül’e kendisini hatırlaması gerektiğini, aşık olduğu adam olduğunu söyler.

  Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları kimdir?

  Kerem Deren yönetmenliğinde çekilen Bir Küçük Eylül Meselesi filminin oyuncu kadrosunda; Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Ceren Moray, Ege Aydan, Ebru Aykaç yer alıyor. 

  Bir Küçük Eylül Meselesi nerede çekildi?

  Bir Küçük Eylül Meselesi İstanbul ve Çanakkale'de çekildi. Sevilen filmin çekimleri İstanbul ve Bozcaada'da yapıldı. Çekim hazırlığı ise 1 yıla yakın sürdü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow