magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Fekeli hastanede!

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Fekeli hastanede!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı Behice’nin yapacağı müdahale ile Fekeli’yi hastaneye yetiştirme çabaları başlayacak. Hünkar’ın kapısına giden Yılmaz ise yaşananların arkasındaki gelişmeleri öğrenmeye çalışacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 54. bölümde Yılmaz’ın araştırmaları sonuç verecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Hünkar, Behice, Yılmaz ve Fekeli çevresinde beklenmedik gelişmelerin olacağını gösterdi. Öte yandan Yılmaz’ın sesini duyan Müjgan da neler olup bittiğini anlamak isteyecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova 54. Bölüm tanıtım videosu ve yeni bölümde yaşanacaklar…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 54. BÖLÜM ÖZETİ


Hünkar'ın sırrı ortaya çıkmasın diye yardım istemeye geldiği Fekeli, gözyaşları ile dinlediği gerçeklerin hemen ardından yere yığılır! Hünkar konağa dönerken eve gelen Behice, Fekeli'yi hastaneye yetiştirmeye çalışır.


Yılmaz, babasının yere yığılmadan önce Hünkar ile buluştuğunu öğrenince bir kez daha konağın kapısına dayanır. Fekeli'nin fenalaştığından haberi olmayan Hünkar, Yılmaz'ın Adnan ile ilgili gerçeği öğrendiğini zannederek çok korkar. Demir, Züleyha, tüm çalışanlar ve Müjgan da Yılmaz'ın bağırmasıyla bahçeye toplanır. Yılmaz, Hünkar'dan hesap sormaya gelmiştir, ancak Müjgan'ın Demir'e yaptığı ziyareti öğrenir.


Annesinin yasını tutmaya devam etse de Üzüm, Saniye ve Gaffur'un evine neşe getirmiştir. Rüyalarında annesini gören küçük kız, Saniye'ye "Saniye Anne" demeye başlar. Haminne'nin yanından bir dakika bile ayrılmayan Fadik hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Tüm bunların üzerine Haminne bir gece herkes uyurken gezmeye çıkınca, ortalık yine karışacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS