magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Çukurova 19 Kasım akşamı 73. bölümüyle ekrana geldi. İzleyiciler Bir Zamanlar Çukurova'nun 74. bölüm fragmanını heyecanla bekliyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 73. bölümde Fikret karakteri ön plana çıktı. Fikret'in Müjgan'ı yalnız bırakmadığı anlar izleyicinin beğenisini kazandı. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova'nın 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm izle
Bir Zamanlar Çukurova'nın 73. bölümünde; '' "Yamanlar'ın hanımı gibi gözükmeyecektin..."

Behice, kendi kurduğu kumpasta, ummadığı bir şekilde kurban haline gelir. Saldırıya uğramış görüntüsü vermesi için tuttuğu Erdinç, üzerine bir köpek saldırınca Behice'yi vurur ve korkuyla onu orada bırakıp uzaklaşır! Halasının adeta kovulmuş olması, Müjgan'ı yine sonunu hesap etmediği bir karara iter! Müjgan da halasının peşinden evi terk edecektir. Fikret ise onu geri döndürmeye çalışırken, kendini açıklayamayacağı bir durumun içine soktuğundan habersizdir.

MÜJGAN BİR KEZ DAHA ZÜLEYHA'NIN KARŞISINDA!

Halası ile ilgili olan biten, Müjgan'ın yine gözünün dönmesine neden olur. Fikret ile dertleşir ama sonrasında gelişenler yine sakinleşmesine engel olur. Müjgan, Züleyha'ya hesap sormaya konağa gider! Demir ona engel olur! Karşısına itiraf mektubunu çıkarmak ister ama bu vesile ile mektubun çalındığından haberdar olacaktır!

DEMİR VE FEKELİ BİR KEZ DAHA KATİLİN PEŞİNE DÜŞER!

Behice'nin kaybolması ile başlayan olaylar, Fekeli ve Demir'i yine konuyu düşünmeye iter. İkisi de katili bulup, bir an önce cezasını vermek istiyordur ama ne Behice'ye ne başkasına karşı ellerinde en ufak bir ipucu yoktur. Çaresiz bekleyiş, Demir'in bir basın toplantısı düzenlemesine neden olur. Ancak bu basın toplantısı, Züleyha ve Yılmaz arasında yeni bir gerginliğin de kapısını aralar!

KONAĞIN YENİ HANIMI SEVDA MI?

Demir gitmesine izin vermeyince, Sevda'nın misafirliği de uzayacaktır. Ancak bu misafirlik ve Haminne'nin Sevda'yı küçük kızı zannetmeye devam etmesi, Saniye için hayatı gittikçe zorlaştırır. İkisi arasındaki gerginlik her an hissedilir hale gelir. Züleyha, Saniye'yi anlasa da, ona Sevda'ya bir şans tanımasını söyler.

GAFFUR'UN KABUSU BİTMİYOR! BİR KEZ DAHA BAŞI BÜYÜK BELADA!

Saniye'yi Sevda'ya karşı sakinleştirmek, çiftlikteki yerlerini kaybetmemek için çabalayan Gaffur yine başını belaya sokar! Demir'in gözünde yeniden yükselmesini sağlayacak çok önemli bir bilgi elde eder. Ancak bilgiyi ne Saniye'ye ne Demir'e iletemeden yine önce sakarlığı sonra boşboğazlığı ile kendini büyük bir derdin ortasında bulur!'' cümleleriyle duyuruldu. Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de her perşembe saat 20:00'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 74. bölüm fragmanı yayınlandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS