Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 97. bölümü ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde; Züleyha'nın demiri sıkıştırıp, öfkesinin büyümesi ve Çukurova'dan gitmesi dikkat çekti. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova son bölüm nasıl izlenir? İşte Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

atv'de her perşembe saat 20:00'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 97. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde; Züleyha, Demir'in yaptıklarını kaldıramadı. İşte Bir Zamanlar Çukurova'nın 97. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle

Müjgan, Demir ve Ümit'in fotoğraflarını gösterince Züleyha şok geçirse de kendisini defalarca yok etmeye çalışmış Müjgan'a renk vermemeyi başarır ve durumu idare eder. Ancak fotoğrafları görmesinin ardından başladığı sorgulama ve sonrasında yaşananlar Züleyha'yı Adana'dan uzaklaşmaya kadar götürecektir.

Müjgan ise, karşılık bulmadığını bilse bile, ilk kez Züleyha'ya doğru davranmanın huzuru içinde hayatında yeni bir sayfa açmaya adım atar! Üstelik bu kez Fekeli'den izin alarak harekete geçer.

FİKRET SAVAŞI BİTİRMEK İSTESE DE DEMİR ARTIK HER ŞEYİ ONDAN BİLİYOR

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir'in öfkesinden yine de kurtulamaz. Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlayacaktır. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret'e saldıracak kadar delirir! Fekeli ve Lütfiye ise Fikret'i kurtarmak için tüm delilleri bir araya getirirler. Bu arada Fekeli ve Fikret arasındaki sular da durulacaktır.

SEVDA VE ÜMİT ARASINDA İPLER GERİLİRKEN; ŞERMİN VE FÜSUN SIRLARINI ÇÖZMEK ÜZERE!

Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Sevda'yı da kendine destek olmamakla suçlar! İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha'yı kaybedecektir, ya da onları korurken kızını tamamen yitirecektir. Sevda'ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmez! Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacaktır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ADANA - İSTANBUL UÇAĞI DÜŞTÜ! İÇİNDE KİM VARDI?

Demir, tüm Adana'ya yeni açıklamalar yaparken, Züleyha kendi hayat planını uygulamaya başlayacaktır. Kaderleri defalarca kez karşı karşıya kalan Müjgan da kendi kaderini yeniden yazmak için aynı zamanlarda bir yola çıkar! Ve Adana'ya bomba gibi düşen bir haber ulaşır! Adana - İstanbul uçağı düşmüştür!