magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı… 38. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı… 38. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 38. bölüm fragmanı ile Züleyha’nın beklemediği bir söz ile karşı karşıya kalacağını gösterdi. Yılmaz’ın yaşadıkları sonrası öğrendiklerini atlatması ise kolay olmayacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak ve Züleyha nasıl bir karar verecek?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Demir ve Züleyha’nın başına gelecek olayları gösterdi. İkilinin bir kez daha zor durumda kalacağı haftada önemli açıklamalar peş peşe gelecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3 Ekim’de yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 38. BÖLÜM ÖZETİ


Evlendiği sabah öğrendikleri ile alt üst olan Yılmaz, özür dilemek için Züleyha'yla buluşmuştu. İki aşığın onca gözyaşı, onca öfke, onca acıdan sonraki ilk yine bir korkulu an ile sona erdi. Cezaevinden firar eder Demir, aşıkları buluyor! Yılmaz ve Züleyha birbirlerine söyleyecekleri hiçbir şeyi söyleyemeden yine ayrılmak zorunda kalıyor.


Ancak, elbette ne Yılmaz'ın Züleyha'dan vazgeçmeye niyeti var ne de Demir'in! Yılmaz, çiftliği basıp Züleyha'yı kaçırmayı göze alacak kadar deliriyor! Demir ise Züleyha'yı alıp adeta çölleri aşarak, yurtdışına kaçmayı planlıyor!


Züleyha, evli bir kadın olmak ile aşık olduğu adama her şeyi anlatmak arasında kalıyor! Üstelik, kendisine ne yaparsa yapsın oğluna ölümü göze alacak kadar bağlı Demir'in çocuğunu da karnında taşıyor!


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS