magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 51. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 51. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 51. bölüm fragmanı Züleyha’nın sancısının tutmasının ardından hastanenin yolunun tutulacağını gösterdi. İki ailenin doğum için heyecan yaşayacağı bölümde oldukça önemli adımlar atılacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde başlayan heyecan nasıl sonuçlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu yeni haftada doğum heyecanının yaşanacağını gösterdi. İki ailenin de önemli karar almak durumunda kalmaları üzerinde beklenen konuşmalar gerçekleştirilecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacakların bir kısmı…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 51. BÖLÜM ÖZETİ


Züleyha, Müjgan'ın davranışları için konuşmaya Yılmaz ile buluştuğu sırada sancısı tutunca, hastaneye giderler. Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanededir. İki kadın yan yana doğuma alınır! İki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır. Ancak iki taraf da diğer doğumun da başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir ve Yılmaz yine birbirine girer. Fekeli ve Hünkar da, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını birer kenara çeker. İki aile aralarındaki tüm savaşa rağmen, şimdi aynı şey için dua ederek o kapıda hayatlarının en uzun bekleyişini yaşar.


Hatip Ağa, yine binbir mazeretle evden çıkınca, Naciye yine şüpheye düşer. Adana'nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Naciye uzun bir yol kat ederler! Naciye, Hatip'i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek!


Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün, önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne'yi bulmaya çalışırken, Küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer! Evdekiler Haminne'yi bulup Adnan'ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS