Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 60. bölümde Müjgan çabalıyor!

A A

18.03.2020 - 11:40

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı Müjgan’ın evliliği kurtarmak için bir kez daha çabalacağını gösterdi. Öte yandan Fekeli’nin silahını alan Züleyha ise konağa giderek herkesi korkutacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Fekeli, Müjgan ve Züleyha meselesi nasıl sonuçlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 60. bölümde Müjgan çabalıyor!

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu savcının Züleyha’yı kurtarmak için harekete geçeceğini gösterdi. Hünkar ve Yılmaz’ın açıklamalarının dinlenmesiyle birlikte durum biraz daha netleşecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm tanıtımı ve gelecek bölümde yaşanacakların özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSU

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜM ÖZETİ

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.