Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 61. bölümde Yılmaz’ı neler bekliyor?

A A

25.03.2020 - 12:19 Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı 26 Mart 2020 Perşembe günü ekranda olacak bölümde Yılmaz ve Adnan çevresinde önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Yılmaz gerçekleri öğrenebilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 61. bölümde Yılmaz’ı neler bekliyor?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu yeni haftada oldukça önemli bir görüşme gerçekleşeceğini gösterdi. Yılmaz’ın bilmediği gerçeklerle ilgili sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte 26 Mart’taki bölümde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde meydana gelecek olayların yer aldığı tanıtım videosu…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSU

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.