Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 62. bölümde Demir’den tepki!

A A

31.03.2020 - 15:03

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm fragmanı yeni haftada Züleyha’nun ummadığı bir tepki ile karşılaşacağını gösterdi. Evi arayarak çocuklar hakkında bilgi almak isteyen Züleyha’ya cevap Demir’den gelecek. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Demir’in hangi sözleri Züleyha’yı ağlatacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: 62. bölümde Demir’den tepki!

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Demir’in Züleyha’dan gelen telefon üzerine oldukça öfkeleneceğini gösterdi. “Sen hangi yüzle bu evi arıyorsun, senin çocukların yok” sözleri Züleyha’nın gözyaşlarına boğulmasına neden olacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2 Nisan’da yayınlanacak bölümünde yaşanacaklar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSU

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 62. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha “Bir daha bu evi arama” sözlerinin ardından cezaevinde tamamen yıkılacak. Gözyaşları içerisinde kalan ve çocuğu gözlerinin önüne gelen Züleyha hastanelere yatmak durumunda kalacak. Demir ise kendi kendine düşünmeye devam edecek. Peki, Züleyha’nın isteği nasıl sonuçlanacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan, yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir.