hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bodrum'da olan Özge Özpirinçci'den yeni kareler

  Bodrumda olan Özge Özpirinçciden yeni kareler
  expand

  Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, uzun yıllardır devam eden aşklarını, geçtiğimiz yıl eylül ayında evlilikle taçlandırmıştı. O dönem bebek bekleyen Özpirinçci, Aralık 2021'de kızı Mercan'ı kucağına almıştı. Şimdilerde kızlarıyla ilgilenen ve Bodrum'da gözlerden uzak bir hayat süren ünlü çiftten Özpirinçci, dünkü güneş tutulmasına denize girerken tanıklık etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Tatar Ramazan' adlı dizide birlikte rol alan ve set arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, mutlu birlikteliklerini geçen sene nikâh masasına taşımışlardı. Bozburun'da dünyaevine giren oyuncu çift, aralık ayında da kızları Mercan'ı kucaklarına almışlardı.

  İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Özge Özpirinçci, Ocak ayında eşi Yamantürk ile birlikte kızları Mercan'ın elini tuttukları fotoğrafı sevenlerinin beğenisine sunmuştu. Bu pozlarına beyaz kalp emojisiyle birlikte "Yavru" notunu düşen ünlü isme, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

   

  Hamileliği boyunca pek paylaşım yapmayan Özge Özpirinçci , geçtiğimiz aylarda o süreçte çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına, şu notu düşmüştü:

  İlk iki fotoğrafı, 'İlk ve Son' setinden, 3. 4. Ve 5. fotoğrafları Umut Evirgen çekmişti Asos’ta. 5. ve 7. fotoğraftaki bikinileri bu sene de bayılarak giyiyorum! 6. Ve 7. fotoğraf Bozburun'da Tanem Sivar tarafından çekildi.

  Telefonu benim hamile fotoğraflarımla doldu! Her gün bana 50 tane filan fotoğrafımı yolluyordu. 8. fotoğraf glütensiz pizzamı beklerken çekilmişti. Son fotoğraf ise doğumdan bir gün önce Melis Özge Bozoklu'nun evinin bahçesinde çekilmişti. Şimdi bir bu fotoğraflara bakıyorum bir Mercan’a bakıyorum ve zaman nasıl geçti inanamıyorum...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir sosyal medyayı da aktif olarak kullanmayan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, geçtiğimiz ay evliliklerinin birinci yılını kutlamıştı. Yamantürk, eşiyle pozlarına; "Birinci yılımız kutlu olsun karıcığım" yazıp kalp emojisi koyarken; Özpirinçci de mor kalp emojisi ekleyerek, "Birinci yılımız kutlu olsun kocacığım" notunu düşmüştü.

  Bir süredir eşi ve kızıyla Bodrum'da olan Özge Özpirinçci'den yeni pozlar geldi. Güzel havanın tadını çıkaran oyuncu, güneş tutulması olayına denize girerken tanıklık etti. Kırmızı bikinisi, mavi gömleği ile iskelede poz veren ünlü isim, paylaşımına; "Tutuluyoruz" notunu düştü. Özpirinçci'nin sahil pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow