magazin haberleri

Boğaz'da okuma provası yaptılar

Başrolünü Ali Sunal ve Onur Atilla'nın paylaştığı 'Hareket Sekiz' filmi, oyuncu kadrosuyla ilk okuma provasını önceki gün İstanbul Boğazı'nda bir teknede gerçekleştirdi.Haziran ayında İstanbul ve Bakü’de çekimlerini tamamlayıp 4 Ekim’de sinemalarda olacak filmin oyuncuları, okuma provasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Ali Sunal, "Güzel, kahkahalar eşliğinde aksiyon filmi bizi bekliyor. Filmin üç haftası burada, bir haftası Bakü’de çekilecek. O konuda da çok heyecanlıyız, çok sevdiğim merak ettiğim bir şehir. Bir yandan da sevenlerimizle kavuşmaya gidiyoruz" ifadelerini kullandı.
"Filmde 'Bünyamin' karakterini canlandırıyorum. İşinde de evliliğinde de başarısız bir arkadaş. Bir grup değişik, çok da becerikli olmayan polisin dünyayı kurtarma çabalarını izleyeceğiz."
Yaklaşık üç ay sonra bebeğini kucağına almayı bekleyen Ali Sunal, "Her şey yolunda, inşallah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder Allah. Sağlıklı olması için dua ediyorum sürekli" şeklinde konuştu.
"Doğumda yer alacağım tabii ki, inşallah büyüyünce bizleri izleyip keyif alacağı bir film olur 'Hareket Sekiz'. Çünkü nerdeyse beraber doğacaklar İnşallah birbirlerine şans getirirler."
Başarılı oyuncu, bebeğinin ismi için espirili bir dille, "İsmini Hareket Sekiz koymayı düşünüyoruz" dedi.
Onur Atilla, "Çok güzel bir oyuncu kadrosu kuruldu. Çok güzel bir komedi filmi olacak. Ali abiyle 7 senedir beraber çalışıyoruz ama ilk kez bir filmde karşılıklı oynayacağız. Benim için çok kıymetli bir durum" dedi.
Aksiyon sahneleri için özel bir ekip getirilen 'Hareket Sekiz'in oyuncu kadrosunda; Ali Sunal ve Onur Atilla'nın yanı sıra Sarp Bozkurt, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Hakan Bilgin ve Hande Katipoğlu yer alıyor.
Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu'nun, yapımcılığını Levent Cengizhan’ın üstlendiği, senaryosunu Ayberk Çınar'ın yazdığı film, 12 ülkede aynı anda sinemalarda olacak. (Milliyet)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS