hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğaz'ın renkli sesi Nil Karaibrahimgil

  Boğazın renkli sesi Nil Karaibrahimgil
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde dün akşam Nil Karaibrahimgil ile Boğaz renklendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nil Karaibrahimgil, Boğaz’ın kıyısında tam da gecenin ambiyansına uygun şarkısı ‘Burası İstanbul’ ile sevenlerinin karşısına çıktı.

  Müziği ve kıyafetleriyle sahnelerin marjinal ismi olan Karaibrahimgil, kostümüyle yine farkını ortaya koydu. Ünlü modacı Tanju Babacan imzalı dikkat çekici, mini elbisesiyle müzikseverlere seslenen Karaibrahimgil, “Böyle bir kostümü giymek başka bir büyü. Beni periler, masalar diyarına gönderiyor" sözleriyle alkış yağmuruna tutuldu.

  Kuruçeşme Açıkhava'ya ruhlarındaki kanatları açtırdı, binlerce kişinin ‘Pırlanta’ şarkısıyla sağ ellerini havaya kaldırdı, ‘Kek’ parçasıyla da tariflerin verildiği renkli konserde dinleyiciler yerine oturmadı. Binlerce müzikseverin buluştuğu gecede ‘Resmen Aşığım’, ‘XL’ ve ‘Hadi İnşallah’ şarkıları büyük bir coşkuyla bir ağızdan söylendi.

   

  Nil Karaibrahimgil’in sahnesinde bir de minik bir misafiri vardı. 10 yaşındaki İlayda ile ‘Kuzey Yıldızı’ şarkısını seslendiren sanatçı, dinleyicileri mest etti. Bitmeyen enerjisi ve sahne performansıyla göz dolduran Karaibrahimgil, konserin sonunda alkış tufanı koparan hayranlarına kayıtsız kalamadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ‘Ben Buraya Çıplak Geldim’ şarkısıyla bis yaparak sevenlerinin ilgisine karşılık veren ünlü sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava’nın eşsiz atmosferinde müzik dolu bir gece yaşattı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow