magazin haberleri

Brad Bitt ve Jennifer Aniston evlat mı edinecek?

Los Angeles'ta düzenlenen ödül töreninde sahne arkasındaki yakınlaşmalarının yankısı devam ederken, Brad Pitt ile Jennifer Aniston'ın evleneceği konuşulmaya başladı. Çift, iddialara göre bir de evlat edinecek.Bir dönem evli olan efsane çift Brad Pitt ile Jennifer Aniston yakınlaşması günlerce konuşulmuştu.

İkilinin 2005 yılındaki boşanmalarının ardından ilk yakınlaşması, hayranlarını mutlu etmişti.

Bir süredir gizlice görüştükleri konuşulan eski çiftin yeniden evlenmek için harekete geçtiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Brad Pitt ile Aniston'un, Meksika'da yıldırım nikahıyla evlenmeye hazırlandığı iddia edildi.

İddiaya göre düğünde Pitt'in sağdıçlığını yakın dostu olan Bradley Cooper, Aniston'ın nedimeliğini ise Friends dizisinde birlikte oynadığı yakın dostu Courtney Cox yapacaktı.

Hatta bu iddialara bir başka ayrıntı daha eklendi. İlk evliliklerinde çocuk dünyaya getirmeyen çift, birkaç ay içinde bir de evlat edinecekti. Pitt ve Aniston'ın sözcüleri People dergisine verdikleri demeçlerde eski çiftin sadece arkadaş olduğunu aralarında romantik bir ilişki bulunmadığını belirtti.

Çiftin boşanmasında gerekçe olarak Brad Pitt'in, Aniston'u aldatma iddiaları gündeme gelmişti. Ayrılıktan kısa süre sonra Pitt ile 'Mr. and Mrs. Smith' filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie'nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS