magazin haberleri

Bülent Ersoy: Felaketlerden felaket beğensin!

Onur Akay, Bülent Ersoy'a "Elimde sakallı fotoğrafları var" diyerek büyük bir pot kırmıştı. Diva, "Felaketlerden felaket beğensin" diyerek sert çıktı.Sosyal medyada Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirmeden önceki fotoğraflarını paylaşarak Bülent Ersoy'u çıldırtan ve Diva tarafından kendisine 50 bin TL'lik tazminat davası açılan ünlü sanatçı Onur Akay, "Ben Bülent Ersoy'u sevmeyen biri olsam, elimde sakallı fotoğrafı var onu da atardım" dedi.
Bülent Ersoy, "Felaketlerden felaket beğensin" diyerek sert çıktı.
''Felaketlerden felaket beğensin.''
Bülent Ersoy'a, "Tazminat davası açtığınız Onur Akay sizinle ilgili açıklama yapmış, bu konu hakkında konuşabilir miyiz?" sorusu sorulunca "Zatıalinizle bu konuyu konuşma meraklısı değilim" diyen Ersoy daha sonra dayanamayarak, "Felaket Tellalı Onur Akay, kendisine felaketlerden felaket beğensin." diyerek Akay'a verdi veriştirdi.
Diva: ''Türkiye Cumhuriyeti bana pembe nüfus cüzdanı verdi.''
"Onur Akay sizinle barışmak ve elinizi öpmek istiyormuş" sorusu üzerine ise çılgına dönen Diva, "Benim elimi öpebilmek için kaç masa dolaşmış.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti bana pembe nüfus cüzdanı verdi. Ben konservatuar bitirdim ve bu devletin diplomasıyla sabittir. Ben kimseyi kaale almam.
Fotoğraflarımı yayınlarlar, basarlar ama önemli olan sesim. O yüzden böyle şeyleri geçin." dedi. (Gazete Vatan)
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS