Burak Deniz'in babası kimdir, neden öldü? Teoman Deniz kimdir?

Burak Deniz'in babası kimdir, neden öldü? Teoman Deniz kimdir?

Burak Deniz'in babası kimdir, neden öldü? Teoman Deniz kimdir?

Ünlü oyuncu Burak Deniz'in babasının ölüm haberinin gelmesinden sonra Burak Deniz'in babası Teoman Deniz'in neden öldüğü merak edildi. Peki, Burak Deniz kimdir? Burak Deniz'in babası kimdir, Teoman Deniz neden öldü, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son dönemin ünlü oyuncusu Burak Deniz'in babası Teoman Deniz yaşamını yitirdi. Büyük bir üzüntü yaşayan Burak Deniz'e sevgilisi Didem Soydan'ın moral verdiği öğrenildi.

Burak Deniz'in babası Teoman Deniz neden öldü?

TV100'de yer alan habere göre, Oyuncu Burak Deniz'in İzmit'te yaşayan babası Teoman Deniz, geçtiğimiz cuma günü yoğun bakıma kaldırıldı. Çarşamba günü kalp krizi geçiren Teoman Deniz, hayatını kaybetti. Oyuncunun babası dün düzenlenen cenaze töreniyle İzmit'te son yolculuğuna uğurlandı.

Burak Deniz kimdir?

1989 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Burak Deniz, 31 yaşındadır. Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 77 Kilo, 172 cm boyundadır. Saçlarının rengi kumral, gözlerinin ise kahverengi. Boşanmış bir anne babanın çocuğu. Tüm eğitim hayatı İstanbul’da sürdü. Üniversite de sanat tarihi bölümünde okudu. Ve şuanda da İstanbul’da yaşamakta. Burak Deniz, ilk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle kazandı. Ardından sırasıyla Sultan (2012),Kaçak (2013),Medcezir (2014) ve Tatlı Küçük Yalancılar (2015),Gecenin Kraliçesi (2015),Aşk Laftan Anlamaz (2016) ve Bizim Hikaye (2017) dizilerinde rol aldı.