Burak Deniz'in durgun hali dikkat çekti

A A

22.03.2022 - 17:27

'Şahmeran' dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolde buluşan Burak Deniz, önceki gece Beyoğlu'nda görüntülendi. Telefon görüşmesi yapan oyuncu, gazetecilerin sorularına yanıt vermemeyi tercih etti.

Burak Deniz'in durgun hali dikkat çekti

Geçtiğimiz aylarda manken Didem Soydan ile yollarını ayıran oyuncu Burak Deniz'in adı, önceki haftalarda Şahika Ercümen ile anılmıştı. Kuruçeşme'de 31'inci yaş gününü kutlayan Deniz, yanında sevgilisi olduğu iddia edilen Şahika Ercümen ve menajeri ile görüntülenmişti.

Oyuncu, mekan çıkışı kameraları karşısında görünce kısa süreliğine panik yaşarken, Ercümen kameraları fark edince hızlı adımlarla uzaklaşmaya çalışmıştı.

Sadece arkadaş olduklarını söyleyen Burak Deniz, kız arkadaşının çantasını neden taşıdığını soran muhabirlere, “Benim desem inanmayacaksınız zaten. Evet arkadaşımın çantasını taşıyorum” yanıtını vermiş; ünlü oyuncuyu görenler, “Çantacı Burak” yorumunu yapmıştı.

Ünlü oyuncu, bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz gece Beyoğlu'nda bir apartmana girerken objektiflere takıldı. Telefon ile konuşan oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan "İyi geceler" diyerek, binaya girdi.

Öte yandan Burak Deniz, Soydan ile ayrılığının ardından kameralara yansımış, "Didem Soydan'la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?" sorusuna, "Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yaparak, ünlü mankenle ayrılık sebebiyle alakalı sessiz kalmayı tercih etmişti.

Oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, "Yok öyle bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar" cevabını vermişti. "Siz kendinize yakıştıramadınız mı?" sorusuna tebessüm eden oyuncu, "Teşekkür ederim" demekle yetinmişti.