magazin haberleri

Buse Varol'dan flaş üçüncü çocuk açıklaması

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan Alişan'ın eşi Buse Varol, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Hakkında merak edilenlere yanıt veren oyuncu, üçüncü çocuğu düşündüklerini söyledi.Alişan ve Buse Varol 2018 yılında İstanbul’da düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Çiftin düğünü günlerce konuşulmuştu. Alişan ve Buse'ye takılan altınların değerinin 540 bin TL olduğu ortaya çıkmıştı.

Çocuklara olan ilgisiyle bilinen çift, evlendikten bir yıl sonra 13 Şubat 2019'da oğullarını kavuştu. İlk kez bebek heyecanı yaşayan ikili oğullarına Burak adını verdi.

Çift 6 Şubat’ta da ikinci kez bebek heyecanı yaşadı. Kızı Eliz’i dünyaya getiren Buse Varol, takipçileriyle soru cevap yaptı.

Hamilelik sürecinden bahseden Varol, oğlu Burak’ta 32, kızı Eliz de ise 11 kilo aldığını söyledi. Oğlu ve kızının şu anda aralarının iyi olduğunu belirten güzel oyuncu "İlerleyen zamanlarda neler olur bilmem" ifadelerini kullandı.

Sağlıklı bir hamilelik geçiren Varol, kızı Eliz’i 3.755 kg ile dünyaya getirdi. Kızının beslenmesine de dikkat eden yeni anne, hem emzirme hem de süt sağma yöntemiyle bu süreci geçirdiğini belirtti.


Varol üçüncü çocuğu da düşündüklerini ifade etti. Bütün zamanını çocuklarına ve ailesine ayıran Varol evde pişen yemekleri de kendisinin yaptığını söyledi.Daha önce oğlu Burak'ın adını dövme yaptıran güzel oyuncu, kızı Eliz'in adını da koluna yazdırdı. Varol, bileğinin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS