Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kurtlar Vadisi’nde Süleyman Çakır’ın kızı Selvi Çakır karakterine hayat veren Büşra Ayaydın özel yaşamına ve oyunculuk kariyerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yıllarda tesettüre girme kararı aldığını duyuran Ayaydın, yaşadığı süreci anlattı. Peki, oyuncu Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyuncu ve girişimci Büşra Ayaydın farklı projelerde rol almayı sürdürüyor. Kısa süre önce katıldığı bir Youtube programında tesettüre girme kararı aldığı süreci anlatan oyuncu küçük yaşlardan beri böyle bir niyetinin olduğunu ifade etti.

BÜŞRA AYAYDIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Tam adı Fatma Büşra Ayaydın olan genç oyuncu 27 Ekim 1994 yılında dünyaya geldi. 27 yaşındaki oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın kızı olan Selvi Çakır karakteri ile genç yaşta dizilerle tanıştı.

 Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek günümüzün beğenilen oyuncularından birisi haline geldi. Büşra Ayaydın genç yaşına rağmen birçok başarılı projede rol aldı.

Canan, Derman, Hatırla Sevgili, En İyi Arkadaşım, Mavi Rüya ve Kurtlar Vadisi adlı projelerde yer alan oyuncu son olarak Siccin 3 filmi ile vizyonda olmuştu.