Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin, izleyiciyi perşembe akşamları ekran başına kilitleyen, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Camdaki Kız, bu akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Heyecan dolu bölümün ardından ekran başındakiler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Camdaki Kız 50. bölüm fragmanı ve detaylar...

Camdaki Kız’ın bu akşam Kanal D'de ekrana gelen 49’uncu bölümü yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Bölüm finalinde Sedat'ın depoda Nalan ve Hayri'yi basması heyecanı artırdı. Peki Sedat kapının ardında Nalan ve Hayri'yi gördü mü? İşte detaylar...

49. Bölümde Muzo'nun Döndü ve Tako'ya verdiği talimat herkesi şoke etti!Muzo, Pera'nın ardından efkarlanır ve eski günlerdeki gibi bir gece geçirmek için saz ekibinin eve çağrılma talimatını verir. Muzo'nun bu isteğini duyan Gülcihan, adeta kahrından ölür.

Rafet, yıllar önce yaşanan gerçeği öğrenince evliliğine olan inancını kaybediyor. Rafet, Cavit ve Gülcihan'ın yıllar önce ilişki yaşadığını öğrenince Gülcihan'dan boşanmaya karar veriyor. Bunun üzerine Gülcihan'ın Sedat için Cavit'ten yardım istediğini öğrenen Rafet, küplere biniyor.

Sedat, depodaki gizli görüşmeyi bastı! 
Sedat, Nalan ve Hayri'nin depoda yaptığı gizli buluşmayı görecek mi? Nalan, Selen'in şüpheci tavırlarını Hayri'ye anlatmak için Hayri'yi depoya çağırır. Bu sırada beklenmedik bir gelişme yaşanır ve Sedat, hapisten çıkar. Feride, Nalan'ı bulmaya çalışırken depoda olduğunu öğrenir. Sedat, kapının ardında Nalan ve Hayri'nin olduğunu öğrenecek mi?

Rafet, oğlunu kurtarmak için Alp'in borçlarını ödeyeceğini Cana'ya iletiyor. Rafet, Tako'yu Alp'in yanına gönderir. Alp'in Sedat'ı çıkarmak için bir şartı vardır. O da Cana'nın Sedat'tan olan bebeği doğurmayacağı olur.

Selen, Nalan ve Hayri'yi gördü mü? 
Selen, sert tavırlarıyla Nalan'ı olayların dışına atmaya çalışır. Nalan, Selen'in bu tavırlarından dolayı Hayri'yle öpüştüğünü Selen'in görmüş olabileceğini düşünür. Nalan, panik içinde Selen'le yapacağı konuşmayı planlar. Nalan'a gizemli notu bırakan kişi Selen mi?