Camdaki Kız'da Nalan gemileri yaktı

Camdaki Kız'da Nalan gemileri yaktı

Camdaki Kız'da Nalan gemileri yaktı

Kanal D ekranında gerçek bir hayat hikayesinin izleyiciyle buluştuğu ‘Camdaki Kız’ dizisi, 9 Haziran Perşembe akşamı 46'ncı bölümüyle yayınlandı. Son bölüme; Sedat, Gülcihan ve Selen'in salonda konuşmalarını duyan Nalan'ın, Cana'nın hamile olduğunu öğrenmesiyle onun kapısına dayanması damga vurdu. İşte ‘Camdaki Kız’ son bölümde yaşananlar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D'de perşembe akşamları yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun çok satan romanından uyarlanan, 'Nalan Koroğlu’ karakterinin yaşadıkları ve iç dünyasının anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 9 Haziran akşamı 46’ıncı bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Devrim Yakut, Nur Sürer, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu ve Selma Ergeç'in başrolünde olduğu dizi, ikinci sezonunda da reytinglerini artırmayı başardı. 'Camdaki Kız'ın 9 Haziran'da yayınlanan 46'ıncı bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

'Camdaki Kız'da geçen hafta; Nalan’ın kendisini arayıp ağlaması ve “Bana söz vermiştiniz. Ben sizsiz nasıl yaşanır unuttum” demesine dayanamayan Hayri, sevdiği kadını bırakamayınca; memleketine gitmekten vazgeçti.

Pervin’in diretmesiyle Pera’nın isteme törenine katılan Gülcihan, oğlu Muzo'nun; Pera'yla evlenmemesi için Rafet ile Pervin’in eskiden nişanlı olduğunu açıkladı. Duyduklarıyla şoke olan Muzo, Pera’ya bunu bilip bilmediğini sordu ve “Biliyordum” cevabını alınca yıkıldı. Pera da hiçbir şey söylemeden giden Muzo’nun arkasından gözyaşlarına boğuldu.

Bu durumu düzeltmek için çabalamayan Pera’ya kızan Pervin ise kızının tepkisiyle şaşıp kaldı. Öğrendikleriyle şoke olan Muzo, yalnız kalmak isterken; Rafet de kendini suçladı. Muzo’yu arayıp nasıl olduğunu sonra Nalan, ona; sevdiği kadından gerçekleri dinlemesi gerektiğini tavsiye etti.

Ertesi sabah babasıyla konuşmak için şirkete giden Muzo, kapıda Pera’yı görünce şoke oldu. Ondan özür dileyen Pera, her şeyin bir oyun olarak başladığını ancak sonrasında aşık olduğunu anlattı. Annesi Pervin’in; Rafet Bey, kendisini nikah öncesi bıraktığı için aynı şeyi Muzaffer’e yaşatmayı planladığını açıkladı. Pera’yı dinleyen Muzaffer ise onu bir daha karşısına çıkmaması konusunda uyardı.

Annesi ve Hafize’nin evi terk etmesiyle kendisini yalnız hisseden Nalan, Feride Hanım’ın bıraktığı mektubu okuyunca yumuşadı. Hafize’nin kendisini aramasıyla harekete geçen Nalan, onları almaya otele gitti. Planı işe yarayan Feride, kızıyla birlikte konağa döndü. Ardından Rafet Bey’in kendisine hediye ettiği arsayı Sedat’a devretmek için otele giden Nalan, Hayri ve Billur’u konuşurken görünce rahatsız oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu sırada Cana’nın bebeği aldırmamak için işleri zora koştuğunu Selen’e anlatan Sedat’ı duyan Feride, damadına sert çıktı. Selen’e bu işi birlikte çözeceklerini söyleyen Feride, bir plan yaptı ve Cana’yı çiftlik evine çağırdı. Selen’i de alıp oraya giden Feride Hanım, Cana’yı bayılttı.

Camdaki Kız'ın dün akşam yayınlanan 46'ıncı bölümünde Feride, Sedat'ın Cana'yı hamile bıraktığını öğrendikten sonra kendine gelemedi. Feride, Sedat'ın cezasını bu kez daha ağır olacak şekilde belirledi. Sedat, Feride'nin öfkesinden korkarken iyice köşeye sıkıştı.

Hayri, Nalan tarafından takip edildiğini öğrenince oldukça öfkelendi ve Nalan'a şımarıklık yaptığı söyledi. Nalan ise Hayri'ye şoförü olduğunu ve bundan ileri gidemeyeceğini söyleyerek sınırını çizdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapsa da yine de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemedi. Cana’nın hamile olduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında aldı. Cana'nın Sedat'ın bebeğine hamile olduğunu öğrenmesi konaktaki tüm taşları yerinden oynattı. Sedat, Gülcihan ve Selen'le yaptığı konuşmada Cana'nın hamileliğinden bahsederken Nalan'ın bunları duyması olayları iyice çıkmaza soktu ve Nalan, Cana'nın kapısına dayandı.

Gece yarısı Cana'nın evinnin önüne giden Nalan'ın, "Hamile misin Cana?" "Bebeğin babası Sedat mı?'" "Evet ya da hayır cevap ver" şeklindeki sorusu gerilimi iyice artırdı. Dizinin sonraki bölümünde Cana'nın Nalan'a ne cevap vereceği merak konusu oldu...