magazin haberleri

Can Yaman dersini aldı

'Libido' açıklaması ile magazin gündemini uzun süre meşgul eden Can Yaman askerlik dönüşü bir davet üzerine gittiği İtalya'da hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Libido açıklaması sonrası meslektaşları tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Can Yaman'ın tepki çeken sözlerine karşılık popülaritesinden bir şey kaybetmediği görüldü. Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk ve Ömür Gedik magazin konseyinde Yaman'ın gösterilen ilgiyi masaya yatırdı, bundan sonrası için genç oyuncuya tavsiyelerde bulundu.Can Yaman saçı sakalı kestirdi ama askerlik dönüşü popülaritesinden bir şey kaybetmedi. İtalya’da yine izdiham yarattı Can. Bundan sonrası için ünlü oyuncuya bir tavsiyeniz var mı?
Onur Baştürk:

Bundan sonrası için tavsiyem öncekinden daha iyi ve onu zorlayacak bir projede yer alması.

Sanırım İtalya’daki “Survivor” sunuculuğu da olmadı. Eğer orada bir kariyer düşünüyorsa, daha ciddi bir iş yapmayı denemeyi aklına koymalı...

Cengiz Semercioğlu:
Can Yaman dünya çapında gördüğü ilginin faturasını kendi hatası sonrasında ağır ödedi. Kendisi de “Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus.

Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Dikkat etmem gerekiyormuş” dedi. Bu da hatasından ders aldığını gösteriyor.

Yurtdışında bu kadar popüler olmuş bir oyuncumuz varken, artık bu meseleyi kapatmamız gerekiyor.

Ömür Gedik:

Can bence son yaşadığı linçte neleri yanlış yaptığını çok iyi anladı. Bundan sonrasında daha dikkatli davranacağına eminim.

Hassas konularda espri bile yapmamasını öneriyorum kendisine, ki dediğim gibi bence o da aynısını yapacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS