Survivor Cemal Can'ın yakın arkadaşı Caner Çalışır hayatını kaybetti

Survivor Cemal Can'ın yakın arkadaşı Caner Çalışır hayatını kaybetti

Survivor Cemal Can'ın yakın arkadaşı Caner Çalışır hayatını kaybetti

Survivor 2020’de mavi takımda mücadele eden Cemal Can Canseven de Caner Çalışır’ın yakın arkadaşı olarak biliniyordu. Yarışmada olması nedeniyle ailesinden bir talep gelmediği takdirde Çalışır’ın ölüm haberini alamayacak olan Cemal Can, yarışma sonrasında kötü haberi öğrenecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2020’de mücadele eden Cemal Can Canseven’i de oldukça üzecek olan ölüm haberi bu sabah geldi. Sosyal medya fenomeni ve DJ Caner Çalışır geçirdiği kalp krizi nedeniyle sabaha karşı hayatını kaybetti. Daha önce de çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören Çalışır’ın ani ölümü sevenlerini yasa boğdu.

Cemal Can Canseven’in de yakın arkadaşlarından biri olan Caner Çalışır’ın vefat haberini yarışmada olması nedeniyle daha sonra öğrenmesi bekleniyor.

Programda aileden bir görüşme talebi geldiği takdirde yarışmacılar aileleriyle görüşebiliyor.

Çalışır’ın vefat haberinin ardından İrem Derici de “kalbim sızlıyor” diyerek üzüntüsünü dile getirmişti.

CANER ÇALIŞIR KİMDİR?

Radyo ve televizyon mezunu Caner Çalışır ilk olarak Vine üzerinden paylaştığı videolarla dikkatleri üzerine çekti. Komedyen Okan Bayülgen ile birlikte bir süre çalışmış olan ünlü DJ, Kerimcan Durmaz ve Hakan Kakız gibi isimlerle olan yakın arkadaşlığı ile de biliniyor.

Sosyal medya fenomenlerinden olan ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Caner Çalışır geçirdiği kalp krizi nedeniyle 31 yaşında hayatını kaybederken, Çalışır’ın 2016 yılında da çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü öne sürülmüştü.