magazin haberleri

Canevim 11. bölüm fragmanı: Ömer, Ceylan’ı ikna edebilecek mi?

Canevim 11. bölüm fragmanı: Ömer, Ceylan’ı ikna edebilecek mi?

Pazartesi günleri ile takipçileriyle buluşan Canevim dizisi yeni bölüm fragmanı ile Ömer’in Ceylan’ı ikna sürecinin başlayacağını gösterdi. Taylan’la ilgili meseleyi çözmek isteyen Ömer önemli adımlar atacak. Peki, Canevim 11. bölümde Ceylan anlatılanlara inanacak mı?

Canevim fragman videosu Fikret ile Kristina için sıra dışı gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Ömer’in de devreye gireceği haftada herkesi şaşırtan olaylar yaşanacak. İşte Canevim dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta projede meydana gelecek olaylar…


CANEVİM FRAGMAN VİDEOSUCANEVİM 11. BÖLÜM ÖZETİ


Ömer, Taylan'ın gerçek niyetini Ceylan'a ispatlayabilmek için her şeyi göze almıştır. Feryal, oğlunun şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmasının arkasında Ömer'in olduğunu düşünmektedir. Feryal'in Ömer'i takibi ve açıktan saldırıları Ceylan'ı büyük bir çıkmazda bırakır. Taylan ile Ömer arasındaki güç savaşı devam ederken, Fikret ve Kristina'dan gelen bir haber herkes için dönüm noktası olur.


Ceylan'ın gerçekleri öğrenmesi için son bir adım kalmıştır. Ömer ve Taylan, ikisi için de zamanın kısıtlı olduğu bir yarışın içine girer. Elvan'ın geçmişinden gelen Zeki, peşindeki tehlikenin ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkarmıştır. Sezgin'in bu gizemli adamla ilgili soruları ve merakını geçiştirmeye çalışan Elvan, yaklaşan bu büyük tehdide karşı kendini korumak zorundadır. Öte yandan Müjgan'ın Yener'le ilişkisini öğrenen Melis, Müjgan'ı kendisi için avantajlı olacağını düşündüğü bir yola ikna eder.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS