magazin haberleri

Cankan'ın solisti Malik Ayhan'ın yıllar içindeki değişimi dikkat çekti

Bir döneme damga vuran Cankan grubunun üyelerinden Malik Ayhan, katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Malik'in yıllar içindeki değişimi dikkat çekti.Rap müzik ile arabeski bir araya getiren Cankan, 2008 yılında grup üyeleri Malik Ayhan ve Fatih Altıntaş'ın aralarının açılması nedeniyle dağıldı.

19 Ağustos 1978 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen ve aslen Konyalı olan CanKan grubunun üyesi Malik Ayhan, uzun zaman sonra yeniden gündeme geldi.

'Yar Yar' ve 'Yaranamadım' şarkılarıyla tanınan ikiliden Ayhan, Star TV'de ekranlara gelen 'Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk oldu.

Fatih Altıntaş yüzünden meslektaşı İsmail YK'ye yüklendiğini belirten 43 yaşındaki şarkıcı, pişman olduğunu dile getirdi ve meslektaşına zeytin dalı uzattı.

İsmail YK'nın kendisini taklit ettiği yönünde çıkan haberlere yanıt veren Malik Ayhan, "Biz aynı mahallede büyüdük, aynı kültürü aldık" ifadelerini kullandı.

Kendi kendilerini piyasadan sildiklerini ve buna Fatih Altıntaş ile küsmelerinin neden olduğunu dile getiren Malik, 27 yıl sonra saçlarını kestirdi.

Yeni bir imaja bürünen ve büyük değişimi ile adından söz ettirmeyi başaran Malik Ayhan'ın son halini görenler, ünlü şarkıcıyı tanımakta güçlük çekti.

Türkiye’de 2000’li yıllarda müzik sektörünün unutulmaz grupları arasında yer alan Cankan grubundan Malik Ayhan, müzik piyasasına yeniden giriş yaparak yoluna tek başına devam edeceğini söyledi.İşte Demet Akalın ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı sabah programına katılan Malik Ayhan'ın son hali...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS