magazin haberleri

Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum!

Şarkıcı Cenk Eren, geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Eren, Defne Samyeli'ye yaptığı yorum hakkındaki sorulara yanıt verdi.Şarkıcı Cenk Eren, geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekanda arkadaşı ile vakit geçirdi.

Eren, gazetecilerin, "Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli elbisesinin altına bir yorum yaptınız. Geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine atıfta bulunarak" yorumuna yanıt verdi.

Şarkıcı, "Yaptığım yorumda Defne Hanım için kötü bir şey yoktu. Hatta kendisini övdüm. Ben Defne Hanım'ı tanımıyorum, arkadaş da değiliz. Ona neden kırgın ya da küs olayım?" dedi.

Geçtiğimiz aylarda Defne Samyeli, mini siyah elbiseli pozunu paylaşmış, Samyeli'ye bir yorum da Cenk Eren'den gelmişti. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine de değinmişti.

Defne Samyeli, geçen yaz Çeşme'De bir mekanda sahne alacaktı. İddiaya göre; Samyeli, adının yer aldığı afişte Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri'nin de adları olunca kriz çıkarmış ve kendisine ayrı afiş basılmıştı.

Bu olay günlerce konuşulmuş ancak diğer şarkıcılar konuyla ilgili yorum yapmamıştı.

Eren, yaklaşık bir yıl sonra konuya değinmiş ve Samyeli'ye "Gerçekten çok güzel bir kadın. Geçen yaz Çeşme'de aynı mekanda sahneye çıkıyorduk. Bizimle aynı afişte yer almak istememişti. Valla haklıymış. Biz çirkin kalırmışız yanında ne yapalım" yorumunu yapmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS