magazin haberleri

Ceyda Ateş doğum öncesi poz verdi

Hamileliğinin dokuzuncu ayını tamamlayan oyuncu Ceyda Ateş, doğum öncesi son fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Ateş, "Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarın doğum var, çok heyecanlıyım. Beni neler bekliyor, merak ediyorum" dedi.İki yıl önce iş insanı Buğra Toplusoy ile ABD'de evlenen ünlü oyuncu Ceyda Ateş annelik heyecanı yaşıyor.

Kızlarına Talia adını verecek olan çiftten Ceyda Ateş, doğumdan bir gün önce objektif karşısına geçti.

Ateş, "9. Ayı doldurduk. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarın doğum var. Çok heyecanlıyım ve beni neler bekliyor merak ediyorum. Sağlıkla gelsin. Sizler neler hissetiniz doğumda? Destekleriniz ve güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim" dedi.

Ceyda Ateş hamileliğinin 25. haftasında takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı.

Ateş, "Çok az kilo aldınız? Sağlığınız nasıl?" sorusuna "Hem benim, hem de bebişin sağlığı yerinde. Düşünülenin aksine az kilo almak hem bebek, hem anne için daha sağlıklı. Doktorum benim için 10, maksimum 12 kilo ile tamamlamamı söyledi. Her şey kontrol altında" yanıtını vermişti.

Ceyda Ateş, bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusunu da "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde cevaplamıştı.

Öte yandan nazara inanmadığını söyleyen oyuncu, “Bebek olunca yüzünü paylaşacak mısınız?” sorusuna cevap olarak, “Çok nazara inanan biri değilim. Çocuk sağlıkla gelsin, kendimizi toparlayalım ondan sonra paylaşırım” demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS