magazin haberleri

Ceyda Ateş son paylaşımla kural bozdu! Kızının yüzünü ilk kez gösterdi

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş'in kızı, üç aylık oldu. Ateş, yaptığı son paylaşımla kural bozdu. Çiçeği burnunda anne, minik bebeği Talia'nın yüzünü ilk kez gösterdi.2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen oyuncu Ceyda Ateş, pandemi sürecinde sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladı. İlk kez annelik duygusunu tadan Ateş, kızı Talia'nın üç aylık olmasının ardından kural bozdu.

Kızının yüzünü ilk kez gösteren Ceyda Ateş, Instagram hesabından yayınladığı gönderisine, "Gökyüzü gözlüm... İyi ki geldin bizim hayatımıza... Babasının minik kuşu... Bugün üç aylık oldum" notunu düştü.

Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerinden 75 binden fazla beğeni ve çok sayıda "Maşallah" şeklinde yorum aldı. Ateş'in takipçileri minik Talia'yı annesine benzetti.

Ceyda Ateş, geçtiğimiz günlerde Talia ile birlikte yürüyüşe çıktığı anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Güzel oyuncu, gönderisine, "Günlük yapılan yürüyüşler annelere ve bebeklere iyi geliyor. Biz başladık" notunu düşmüştü.

32 yaşındaki Ceyda Ateş, kızı için dadı tutmadığını ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte baktıklarını da ifade etmişti. Oyuncu, bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusuna "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde yanıt vermişti.

Hamilelik döneminde de takipçilerinin merak ettiği konulara açıklık getiren Ateş, "Çok az kilo aldınız? Sağlığınız nasıl?" sorusuna "Hem benim, hem de bebişin sağlığı yerinde. Düşünülenin aksine az kilo almak hem bebek, hem anne için daha sağlıklı. Doktorum benim için 10, maksimum 12 kilo ile tamamlamamı söyledi. Her şey kontrol altında" diye yanıt vermişti.
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS