magazin haberleri

Ceylan Ertem: Dil uzatanların, dilleri tutulsun!

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. "Nasıl bulaştığını bilemiyorum" diyen Ertem, yeni bir paylaşımda bulundu. Ertem, "Bu süreçte hastanedeki doktor hanım ve tüm hemşireler, filyasyon ekipleri, 24 saat ulaşılabilir olan aile hekimi hanımefendi... Hepsi kanatsız melek gibi davrandılar. Kibar, ilgili, sabırlı... Sağlıkçılarımıza zam, ödül, madalya! Ne varsa verilmeli! Dil uzatanların dilleri tutulsun!" dedi.Ceylan Ertem, dün koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Ertem, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "İnanılmaz bir koruma, kollama içinde de olsam, ne yazık ki bugün Covid-19 test sonucum pozitif çıktı dostlar" dedi.

Konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunan şarkıcı, gönderisine şu ifadeleri kullandı; "Bu süreçte hastanedeki doktor hanım ve tüm hemşireler, filyasyon ekipleri, 24 saat ulaşılabilir olan aile hekimi hanımefendi... Hepsi kanatsız melek gibi davrandılar. Kibar, ilgili, sabırlı... Sağlıkçılarımıza zam, ödül, madalya! Ne varsa verilmeli! Dil uzatanların, dilleri tutulsun!"

39 yaşındaki Ceylan Ertem, şunları söylemişti; "Maskemi çıkarmama rağmen nereden, nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma bir saat evvel başladım. Doktorum beşinci günümde olduğumu düşünüyor. Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim ki hafif atlatacağım söylendi."

"Hastanelerdeki hemşireleri, doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim" diyen Ertem; "Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp, izole olmalıyız ama biliyorum; ekmek derdi...Keşke hepinize 'Evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin' diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi... Diyebileceğim tek şey; lütfen çok çok dikkatli olun." açıklamasında bulundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS