Son Dakika

Ceylin kimdir? Yargı dizisindeki Ceylin'i Pınar Deniz canlandırıyor! Pınar Deniz kaç yaşında, sevgilisi var mı?

A A

23.01.2022 - 20:28 Son Güncelleme:

Yargı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Yargı dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz, Ceylin karakterine hayat veriyor. Peki ama Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? Yargı dizisinde Ceylin'e kim hayat veriyor?

Ceylin kimdir? Yargı dizisindeki Ceylin'i Pınar Deniz canlandırıyor! Pınar Deniz kaç yaşında, sevgilisi var mı?

Yargı dizisindeki Ceylin karakterini kimin canlandırdığı merak ediliyor. Yargı dizisinde Ceylin'e Pınar Deniz hayat veriyor. Peki ama Yargı dizisinde Ceylin kimdir, kaç yaşında?

Yargı Ceylin kimdir?

Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

CEYLİN NE DEMEK?

Pınar Deniz kimdir?

Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.