Çin Seddi nerede? Çin Seddi oyuncuları kimdir? Çin Seddi konusu nedir?

Çin Seddi nerede? Çin Seddi oyuncuları kimdir? Çin Seddi konusu nedir?

Çin Seddi nerede? Çin Seddi oyuncuları kimdir? Çin Seddi konusu nedir?

ATV'de yayınlanan Çin Seddi filmi merak uyandırdı. Yılbaşı tatili sebebiyle birçok dizi ekranda yer almıyor bunun yerine kanallar filmleri yayınlıyor. Peki ama ATV'de ekrana gelen Çin Seddi filminin oyuncuları kimdir?

Zhang Yimou yönetmenliğinde çekilen Çin Seddi filminin oyuncu kadrosu araştırılıyor. Çin Seddi, Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan, Dünyanın en uzun savunma duvarıdır. Kalıntıları Po Hay körfezinde deniz kıyısında başlar. Pekin'in kuzeyinden geçerek batıya yönelir ve Huang-Ho nehrini ikiye bölerek güneybatıya uzanır. Gobi Çölü'nün güneyinden batıya yönelerek devam eder. İşte Çin Seddi oyuncuları hakkında bilgiler...

Çin Seddi konusu nedir?

Barutu bulup Avrupa'ya götürebilmek amacıyla Uzak Asya'ya gelen bir kervan önce bir çetenin, sonra da gizemli bir canavarın saldırısına uğrar. Ekipten sadece William ve Pero hayatta kalır. William, kendilerine saldıran canavarın kolunu koparmayı başarmıştır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından esir alınıp karargâha götürülürler. Burada, karşılaştıkları canavarın "taotie" adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratık olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi'ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. William ve Pedro, barutu bulma göreviyle canavara karşı savaşmak arasında sıkışırlar.

Çin Seddi Oyuncuları ve karakterleri

Matt Damon -(William Garin)
Jing Tian -(Komutan Lin Mae)
Pedro Pascal -(Tovar)
Williem Dafoe -(Ballard)
Any Lau -(Stratejist Wang)
Luhan -(Peng Yong)
Eddie Oeng -(Kumandan Wu)
Zhang Hanyu -(General Shao)
Lin Gengxin -(Kumandan Chen)
Kai Zheng -(Shen)