Çolak kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Çolakağa'sı Altan Gördüm kaç yaşında?

Çolak kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Çolakağa'sı Altan Gördüm kaç yaşında?

Çolak kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Çolakağa'sı Altan Gördüm kaç yaşında?

Çolakağa kimdir araştırılıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Haşmet Çolak karakteri dikkat çekti. Yepyeni bir karakter olarak diziye dahil olan Altan Gördüm dengeleri değiştirecek. İşte Haşmet kimdir, gerçek hikayesi nedir? sorgusunun yanıtı...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çolakağa Çukurova'da taşları yerinden oynatacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosuna Altan Gördüm de dahil oldu. Yeni bir karakteri canlandıracak olan Altan Gördüm, dizide uzun bir süre hapis yatan toprak ağasına hayat veriyor. İşte Haşmet Çolak hakkında bilgiler...

Bir Zamanlar Çukurova Haşmet kimdir?

Yirmi yılını hapiste geçiren toprak ağası Haşmet Çolak, memleketi Çukurova'ya döner. Şimdi Haşmet Çolak için hem topraklarını hem itibarını geri alma zamanıdır.

Altan Gördüm kimdir?

1 Aralık 1958 tarihinde dünyaya gelen tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Altan Gördüm, 1978 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne girmişti. 1979-1980 sezonunda Ankara Sanat Tiyatrosu'nun kurslarına katılmıştır.1995-1996 sezonuna kadar AST'de, oyuncu, yönetmen, yönetici ve eğitmen olarak görev yapan Gördüm, 1996-2000 yılları arasında özel nedenlerden dolayı İzmir'de yaşamıştır. 

2000 yılında Devlet Tiyatrosu'ndan aldığı davetle, yetişmiş sanatçı kontenjanından Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosuna katılmıştır.

Ankara Sanat Tiyatrosu'ndaki pek çok oyunda rol alan Altan Gördüm, sesli ve görüntülü olmak üzere televizyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Vahide Perçin'le dünyaeine giren Gördüm, 2009 yılında Vahide Perçin ile birlikte ''İstanbul'da Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'' isimli oyunculuk okulunu kurmuştur. Oyuncu çiftin 1994 doğumlu Alize isminde bir kızları vardır.