magazin haberleri

Contemporary İstanbul'un davetinde neler oldu? Sanat, şıklık, tesadüf ve son dedikodular...

Akbank’ın sponsorluğunda 14’üncüsü düzenlenen çağdaş sanat fuarı ‘Contemporary İstanbul’un ön izlemesi Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Sanatçılar, koleksiyonerler, iş dünyası 1400’den fazla eserin yer aldığı mekanda saatler geçirdi. Bu kadar çok ünlünün katıldığı davette şıklık, bol havadis ve dedikodu da vardı. Bu arada ilginç tesadüfler yaşandı.Malkoç Süalp fuara 2 yıllık sevgilisi Güllü Aybar ile katıldı. Yanında 2013’te boşandığı Bade İşçil’den olan oğlu Azur vardı. Bir ara karşı karşıya geldiler.
BADE İŞÇİL: OĞLUM ESKİ EŞİMLE BİRLİKTE
Bade İşçil ‘merhaba’ bile demeden hızlı adımlarla yolunu değiştirdi. Objektife poz verirken “Oğlum eski eşimle birlikte. Ben yalnız geziyorum. Hayatımda aşk yok” dedi.
 FUARIN HAVALI ÇİFTİ: CEM YILMAZ VE DEFNE SAMYELİ
Koleksiyoner Cem Yılmaz ile sevgilisi Defne Samyeli tarzları ve havalarıyla film karesinden fırlayıp gelmiş gibiydi.
AHU YAĞTU BAŞKA BİR DAVETE KATILDI
Cem Yılmaz’ın 6 yıl önce boşandığı Ahu Yağtu çiftle karşılaşmak istemedi. Aynı dakikalarda ‘İstanbul 74’ün düzenlediği bir davete katıldı.
GÜLDÜ AMA YORUM YOK
Aslıhan Doğan Turan eşi Arda Turan ile Berkay arasındaki davanın sonuçlanması hakkında yorum yapmadı, sadece güldü.
BARIŞMIŞLAR
Şebnem Dinçgör ile Melih Özkan 4 yıllık aşkın ardından yaz başında ayrılmıştı. Davete birlikte katılarak “Barıştık” pozu verdiler.
 25 BİN TL'LİK ÇANTA
Koleksiyoner Hacı Sabancı fuarda çok beğendiği 5 eseri almaya karar verdi. Sevgilisi Nazlı Kayı’nın 25 bin TL’lik çantası da dikkat çekti.(Posta/Müge Dağıstanlı)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS