Çukur Celasun öldü mü? Kubilay Aka diziden ayrıldı mı?

A A

03.05.2021 - 21:30 Son Güncelleme:

Çukur dizisinin Celasun karakteri Kubilay Aka tarafından canlandırılıyordu. Çukur 123. bölüm fragmanında Celasun'un yaşadığı zor anlar görüldü. Birçok izleyici Celasun Çukur'dan ayrıldı mı, öldü mü? sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte Çukur'un Celasun'u Kubilay Aka diziden ayrıldı mı sorusunun yanıtı...

Çukur Celasun öldü mü? Kubilay Aka diziden ayrıldı mı?

Fenomen dizi Çukur'un oyuncu kadrosunda yer alan Celasun'un diziden ayrıldığı iddia edildi. Yaklaşık 4 yıldır dizinin kadrosunda yer alan Kubilay Aka konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte Çukur Celasun öldü mü, diziden ayrıldı mı? sorularının yanıtları...

Çukur Celasun öldü mü?

Amca ve Vartolu arasında geçen gerilim dolu konuşmanın geçtiği Çukur'un yeni bölümde Celasun hain bir saldırıya uğradı. Aracında boğulan Celasun 123. bölümde diziye veda etti.

Çukur Celasun diziden ayrıldı mı?

Birsen Altuntaş'ın aktardığı bilgilere göre, Çukur dizisinde Celasun rolünü canlandıran Kubilay Aka, diziden ayrıldı. Haberde, ''Dört sezon süren Çukur dizisinde adım adım finale yaklaşılıyor. AyYapım imzalı dizide bu akşam (5 Nisan) Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka ekibe veda edecek. Aka, OJO Pictures'ın yine Show TV'de seyirciyle buluşacak "Camtavanlar" dizisinde Bensu Soral'la başrol oynayacak.'' cümleleri belirtildi.

Oyuncu ise sosyal medya hesabından konu hakkında açılama yaptı; ''4 sene oldu dile kolay. Söylenecek çok fazla şey var ama aile her şeydir sloganıyla yola çıktığımız işte aile gibi olma talihini yaşıyorum sizlerle.'' dedi.