Çukur dizisi bu akşam yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman?

A A

30.03.2020 - 12:15

Çukur dizisi yeni bölüm yayın tarihi dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Corona virüsü tedbirleri nedeniyle birçok dizi ve film projesi çekimlerine ara vermiş ve yayınlarını ileri tarihe almıştı. Peki, Çukur dizisi bu hafta yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman ekranda olacak?

Çukur dizisi bu akşam yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman?

Çukur yeni bölüm tanıtımı için geri sayım sürerken dizinin takipleri projenin bu akşam ekranda olup olmayacağını araştırmayı sürdürüyor. Yayıncı kuruluşun yayın akışı bilgileri içerisinde sevilen dizinin 30 Mart’ta yayınlanıp yayınlamayacağı bilgisi yerini aldı. İşte Çukur’la ilgili detaylar…

ÇUKUR DİZİSİ BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Pazartesi günleri diziseverlerle buluşan proje bu akşam ekrana gelmeyecek. Corona virüsü tedbirleri kapsamında birçok dizinin çekimlerine ara verilirken Çukur’un da bu projeler arasında olduğu tahmin ediliyor. Çekimlerin olmaması nedeniyle dizinin yeni bölümü bu akşam ekranda olmayacak.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Projenin yeni bölümünün hangi tarihte ekranda olacağı henüz netlik kazanmazken virüsün ortadan kalkarak çekimlerin başlamasıyla birlikte yeni bölümlerin tekrardan ekrana gelmesi bekleniyor.

SHOW YAYIN AKIŞI 30 MART 2020 PAZARTESİ

Yayıncı kuruluşun bugün ekrana getireceği programların bilgisi ise şöyle;

  • 09:30 Zahide Yetiş’le
  • 12:30 Kuaförüm Sensin
  • 16:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
  • 18:45 Ana Haber
  • 20:00 Aile Arasında Yerli Sinema
  • 22:45 Aile Arasında Tekrar